Geri Dön
OyunVALORANT İsim Değiştirme 2022: VALORANT Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

VALORANT İsim Değiştirme 2022: VALORANT Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Son yıllara damgasını vuran oyunlardan bir tanesi hiç şüphesiz VALORANT. Riot Games tarafından geliştirilen VALORANT piyasaya sürüldüğü günden bu yana Türkiye ve dünya üzerinde en çok oynanan oyunların başında yer alıyor. Oyunda isim de büyük önem taşıyor. Oyuna ilk kaydolurken alınan nick ileriki zamanlarda beğenilmediği taktirde değiştirilebiliyor. Ancak oyun içerisinde isim değiştirmeye yarayan herhangi bir ayar yok. RİOT ID değiştirme nasıl yapılır? diyorsanız “VALORANT İsim Değiştirme 2022” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.

VALORANT İsim Değiştirme 2022: VALORANT Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Riot Games tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2020 yılında piyasaya sürülen VALORANT ücretsiz çok oyunculu bir oyundur. Ücretsiz oynanan oyunda isim büyük öneme sahip. VALORANT’a ilk başlarken kayıt olunan isim beğenilmiyorsa değiştirme imkanı bulunuyor. Ancak nick değiştirme işlemi oyun içerisinden yapılamıyor. Bunun için farklı bir yöntem var.

VALORANT İsim Değiştirme 2022

- VALORANT’ta isminizi değiştirmek istiyorsanız bunun için yapımcı şirket Riot Games üzerindeki değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için ise Riot hesabınıza ilk olarak giriş yapmanız gerekmekte.

- Giriş yapmanızın ardından karşınıza bir menü çıkacak. Burada yer alan menüde ikinci sırada bulunan RIOT ID yazısına tıklayın.

- Karşınıza çıkacak olan bölümde size ait olan RIOT ID görünecek. Burada isminizin hemen yanında bulunan kalem simgesine tıklayarak düzenleme işlemine başlayın.

- YENİ RIOT ID yazan bölüme yeni isminizi yazın. İsmin aralarında boşluk dahi olabilir.

- İsminizi yazdıktan sonra yandaki kutucuğun altında yer alan Rasgele düğmesine tıklayın ve ardından aşağıda yer alan Gönder butonuna tıklayın.

- Tüm bu işlemleri tamamlamanızın ardından VALORANT içerisindeki isminizi başarı ile değiştirmiş olacaksınız.

VALORANT İsim Değiştirme 2022: VALORANT Nick Değiştirme Nasıl Yapılır

 

Valorant İsim Değiştirme İle İlgili Bilinmesi Gerekenler 2022

- İsim değiştirildikten sonra en az 1 ay isim değiştirilemez.

- Riot Games'e ait nickleri kullanmak yasaktır.

- İsimde Riot ile ilgili geçen kelimler olmamalıdır.

- Küfür, hakaret edici nickler olmamalıdır.

Valorant Nick Önerileri 2022

- NoPixel
- OnFire
- Flicker
- Bullseye
- Redkill
- CantShotMe
- SeeMyName
- Senpai
- Lucifer
- ShadoW
- Acer
- freeZy
- Ronin
- Clencher