Geri Dön

Arter ziyarete açılıyor

Covid-19 salgınına karşı alınan sağlık tedbirleri kapsamında 14 Mart’tan bu yana ziyarete kapalı olan Arter, 16 Haziran’da kapılarını yeniden açıyor.

Arter  ziyarete  açılıyor

Sosyal mesafe kuralları doğrultusunda maskeyle pazartesi hariç her gün ziyaret edilebilecek olan çağdaş sanat müzesinin girişinde ateş ölçme uygulaması yapılacak. Ücretsiz servisler de düzenli olarak dezenfekte edilerek hizmet verecek. Kitabevi ve Bistro by Divan’ın da gerekli sosyal mesafe ve hijyen tedbirleriyle açılacağı, arka bahçe ve terasın kullanımda olacağı Arter’in ziyarete kapandığı dönemde devam etmekte olan açılış sergileri de 26 Temmuz’a kadar görülebilecek. Sevgi Gönül Oditoryumu, Karbon, Kütüphane ve Atölye ise bir süre daha kapalı olacak.

Yılanla böyle kavga etti! "Hiç şansın yok..."Sakarya'nın Karasu ilçesinde derede balık avlarken yakalamak istediği balığı su yılanına kaptıran Ali Uğur'un(46), ağzında balık olan yılanı yakalayıp, 'O balığı önce ben gördüm, vereceksin hiç şansınö diyerek, yılanı öpüp dereye bıraktığı anların videosu beğeni aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber