Geri Dön

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Şimdiki Zamanın Hikayesi
BÜNYAMİN AYGÜN

Tehlikeli gösteri - HALİL İBRAHİM BİTKİ

İzmirli yetenekli gençler, Bostanlı Skatepark’ta hafta sonları buluşup yeteneklerini sergiliyorlar. Yağmurdan sonra tehlikeli zıplamalarını gerçekleştiren bisikletçiler, renkli görüntüler sahnelerken okuyucumuz Halil İbrahim Bitki basmış deklanşöre!

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Kızıl Meydan hatırası - AYŞEGÜL SEFA

Moskova’da Kızıl Meydan‘ı bilmeyen yok gibidir; şehrin temelleri burada atılmıştır. Kremlin Sarayı’na da ev sahipliği eden Kızıl Meydan’a gelen turistlerin rutinidir hatıra fotoğrafı çekmek. Ayşegül Sefa da o anları ölümsüzleştiren turistlerin fotoğrafçısı olmuş.

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Vapur yolculuğu - MİNE UĞUR

İstanbul’da vapur keyfiyle işe gitmek bir başka. Vapura binmek yerli yabancı turistlerin de şehre adım atar atmaz ilk yapmak istedikleri aktivitelerin başında gelir. İki kıta arası, martıların eşlik ettiği bir vapurun seyrini fotoğraflayan okuyucumuz Mine Uğur, bu güzel kareyi bizimle paylaştı.

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Yardımseverlik Haftası

İçinde bulunduğumuz hafta, “Türkiye Yardım Sevenler Derneği Haftası” olarak 1951 yılında kabul edildi. Bu hafta, devletin çeşitli kurumları, yardıma muhtaç kişileri belirleyip ihtiyaçlarını gideriyor. Fotoğrafta, 1964 yılında Şanlıurfa’daki Zırhlı Süvari Alayı, Urfa ve köylerinde vatandaşları tıraş ediyor.

Şimdiki Zamanın Hikayesi

www.milliyet.com.tr’ye gelenler

Adana’da gün batımı - ALPEREN BİLGİLİ

Şimdiki Zamanın Hikayesi

 

Amsterdam’da kış... - ALİ ÇELİK

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Ankara’da güvercinlerin yemek saati - EMRE KADIOĞLU

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Adrenalin zirvesinde... - OZAN KARA

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Önce çek sonra paylaş!

En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!

FOTO yaz 6688’e gönder

Gelen mesaja tıkla

Fotoğrafını yükle

Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar, Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın...

Milliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.

Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu birlikte şarkı söylediOyuncu Beren Saat, yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile bir araya geldi. Sezen Aksu'nun 'Ben Kedim Yatağım' adlı şarkısını seslendiren ikili, o anları sosyal medyada paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber