Geri Dön

Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi
Bünyamin Aygün

Yansıma OLCAY AYTAR

İstanbul’da belki de en çok fotoğraflanan mekanların başında gelir Galata Kulesi... Galata Kulesi yansımasını okurumuz Olcay Aytar’ın objektifinden görüyoruz.


Şimdiki zamanın hikayesi
Akşam sefası FARUK YÜCE

Kovid-19 salgını nedeniyle 65 yaş üstü vatandaşlarımızın evlerinden çıkamıyor olması üzüntü vericiydi. Yeni normale dönüşle birlikte alınan kararlar sınırlı da olsa evden çıkmaya müsaade ediyor. Evde geçen sıkıntılı günlerin stresini, Mersin’de deniz kenarındaki atan 65 yaş üstü çiftlerimizin akşam sefasını okurumuz bizim için fotoğraflamış.


Şimdiki zamanın hikayesi
Keyifler yerinde MEHMET BAYRAM

Ankara Ulus Meydanı’nda çekilen bu fotoğrafta gölgede oturan iki sıkı dostun keyifli anları okurumuz Mehmet Bayram’ın objektifine böyle yansıdı.


Şimdiki zamanın hikayesi
Çocuk işçiler

Dünya genelinde yapılan araştırmaya göre, 10 çocuktan biri, çocuk işçi olarak hayatını devam ettiriyor. Her yıl 12 Haziran’daki “Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü”nde bu konuya dikkat çekiliyor. Milliyet Gazetesi arşivinde yer alan fotoğrafta 1990 yılında sanayide çalışan çocuklar görüyoruz.

Şimdiki zamanın hikayesi
Rengarenk sokaklar HÜLYA KAYIKÇI

Bir şehri keşfetmenin en iyi yolu sokaklarında yürümektir. Kendine has dokusunu korumasıyla öne çıkan Balıkesir’in Ayvalık ilçesi bu konuda çok şanslı. Okuyucumuz Hülya Kayıkçı çektiği fotoğrafa “Yüzyıllık tarihin ve kültürün en büyük göstergesi olan cumbalı, sarmısak taşından yapılmış, yan yana sıralanmış ve birbirini tamamlayan rengarenk evleriyle dolu dar sokaklarında gezmek gerçekten paha biçilmez” notunu düşmüş.

Şimdiki zamanın hikayesi
www.milliyet.com.tr’ye gelenler

Önce çek sonra paylaş!

En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!

FOTO yaz 6688’e gönder

Gelen mesaja tıkla l Fotoğrafını yükle Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar, Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın...

 

Şimdiki zamanın hikayesiMilliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.

Bu tünelden 7 defa geçenler şifa bulduğuna inanıyorBursa'da bulunan ve içinden su akan tünelden geçenlerin şifa bulduğuna inanılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber