Geri Dön

Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi
Bünyamin Aygün

Türbe ziyareti DÜNYA CENİKLİ

Orta Asya’nın önemli ülkelerinden Kazakistan Türk dünyası için saygın bir ismin türbesine ev sahipliği yapıyor. Türk tasavvufunun öncüsü Hoca Ahmed Yesevi’nin Türkistan’daki ihtişamlı türbesi 700 yıl önce Timur tarafından inşa edildi. Türbe ziyaretçilerini Dünya Cenikli fotoğrafladı.
Şimdiki zamanın hikayesiFedakar baba ASAF UÇAR

Bugün Babalar Günü… Babalar Günü tarihte ilk kez 19 Haziran 1910’da Washington’ın Spokane şehrinde kutlandı. 1966’da ise her yıl haziran ayının üçüncü pazarı “Babalar Günü” olarak kabul edildi. Asaf Uçar’ın Gediz depreminde çektiği Milliyet arşivinden 1970 yılına ait fotoğrafta, kızını enkazdan kurtaran fedakar baba görülüyor.


Şimdiki zamanın hikayesi
Sakin kanallar MEHMET BAYRAM

Kanallarıyla meşhur Venedik, sahip olduğu 400’ün üzerinde köprüyle yeryüzünde en çok köprüye sahip kentlerin başında geliyor. Şehirde ayrıca 18 kanal bulunuyor. Ancak bu eşsiz kent virüs sebebiyle sakin günler geçiriyor. Kanaldaki yansıma anı Mehmet Bayram’ın objektifine böyle yansımış.


Şimdiki zamanın hikayesi
Pierre Loti’den Haliç OLCAY AYTAR

İstanbul’daki Pierre Loti tepesi birçok şiire, filme konu olurken günümüzde de çok sayıda turist tarafından ziyaret ediliyor. Olcay Aytar’ın paylaştığı fotoğrafta Pierre Loti tepesinden Haliç’in şiirsel manzarası görülüyor.


Şimdiki zamanın hikayesi
Manastır manzarası BILLY ARSENIS

Dik uçurumların kenarına kurulan Yunanistan’nın Meteora köyü, normal bir köy görüntüsünden uzak görüntüsüyle dikkat çekiyor. Dev kayalıkların yamacına yüz yıllar önce kurulan köy manastırını okuyucumuz Billy Arsenis böyle fotoğrafladı.


Şimdiki zamanın hikayesiwww.milliyet.com.tr’ye gelenler

Önce çek sonra paylaş!

En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!

FOTO yaz 6688’e gönder

Gelen mesaja tıkla l Fotoğrafını yükle Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar, Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın...

Şimdiki zamanın hikayesi

 

Milliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.

Hem dans ettiler, hem çöp topladılarİstanbul Bağcılar’da, çöp kamyonda bulunan 2 temizlik görevlisi arkadan gelen araçta çalan şarkının ritmine ayak uydurup oynadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber