Geri Dön

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Şimdiki Zamanın Hikayesi
Bünyamin Aygün

Gondol turu - BARIŞ ERDAĞI

Eskişehir’e Venedik havası veren ve şehrin sembolleri arasında gösterilen Porsuk Çayı’nda gondol turu yapmak çok keyiflidir. Şehre gelenlerin ilk yaptığı işlerden biri olan bu aktiviteyi Barış Erdağı böyle fotoğraflamış.

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Kadim şehir İstanbul - MEHMET KURT

Her noktasından farklı bir güzelliğini görebileceğiniz kadim şehir İstanbul’da sisli havada bile eşsiz manzaraya şahit oluruz. İşte, Mehmet Kurt’un Bakırköy sahilinde çektiği kare...

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Tarihi han - ALİ PENEK

Asırlardır önemini koruyan, II. Beyazıd tarafından 1491 yılında Bursa’da yaptırılan Koza Han adeta zamana meydan okuyor. Koza Han’da ipek kumaşlar, aksesuarlar ve pek çok hediyelik eşya görmek mümkün. Ali Penek, gün boyu kalabalık geçen mekânı böyle fotoğraflamış.

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Küçük çoban - ALİ CAN

Küçücük elleriyle sımsıkı tuttuğu sopasıyla gün boyu sürüsüyle yürüyor. En büyük isteği, televizyonda gördüğü şehirlerdeki parklarda oyun oynamak. Kütahya’daki küçük çobanın fotoğrafını Ali Can paylaştı bizimle.

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Pamuk nineler

Bugünün genç kızları yarının nineleri için söylenecek o kadar güzel söz var ki… Kuşkusuz hepimizin üzerinde emeği olan ninelerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bu yüzden olsa gerek her yıl 25 Ekim “Nineler Günü” olarak belirlenmiş. Milliyet arşivinden 1972 yılına ait fotoğrafta, cefakâr bir nineyi görüyoruz.

Şimdiki Zamanın Hikayesi

www.milliyet.com.tr’ye gelenler

Önce çek sonra paylaş!

En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!

FOTO yaz 6688’e gönder

Gelen mesaja tıkla l Fotoğrafını yükle

Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar,

Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın...

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Milliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber