Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Bardak Kırılması

Bardak Kırılması

 

Rüyada bardak kırılması kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağı üzerine anlatılan rüyalardan biridir. Birçok insan rüyasında bardak kırılması veya çatlaması gibi farklı durumlar gördüğü zaman yorumları internetten öğrenmeye çalışmaktadır. Peki, rüyada bardak kırılması ne demek? Rüyada cam bardağın çatladığını, kırıldığını görmek nedir? İşte rüya alimlerinin yorumları.

Ölümle ilgili olarak öne çıkan rüyada bardak kırılması, pek çok insanın gördüğü rüyalar arasında yer alır. Aynı zamanda Bunlar içerisinde bir bardağın çatlaması ya da kırılması gibi birçok farklı durum söz konusudur. Bu durumlar rüya alimleri tarafından olumlu veya olumsuz biçimde ele alınabilmektedir. Siz de gördüğünüz rüyaya bağlı olarak rüya alimlerinin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada bardak kırılması rüya sahibinin moralin bozulacağı bir olay ile karşılaşacağına, büyük sıkıntıya sokacak bir durum yaşayacağı üzerine yorulur. Aynı zamanda eş, dost ve akrabalardan birinin yaşamını yitirebileceği üzerine ifade edilmektedir. Rüya sahibinin hizmetinde yer alan personel veya çocuklarından birinin de ölebileceğini üzerine yorulmaktadır.

Rüyada Cam Bardağın Çatladığını Görmek

Rüyada cam bardağın çatladığını görmek üzücü bir söz duyulacağına işaret eder. Duyulan bu söz ile beraber kalbinin kırılacağı bir dönem yaşayabileceğine delalet etmektedir. Özellikte yakın çevreden bir kişi tarafından hayal kırıklığı yaşayacağı ve bu konuda çok üzüleceğini işarettir.

Rüyada Cam Bardağın Kırıldığını Görmek

Rüyada cam bardağın kırıldığını görmek uzun bir süredir rüya sahibini bulmayan şansın döneceği üzerine yorulur. Bundan sonra sorunların ortadan kalkacağına ve artık problemsiz güzel bir hayat yaşayacağı üzerine delalet eder. Başka bir rivayete göre ise bir akraba veya dosttan acı bir haber alacağına, bu haberin ölüm olabileceği üzerine işaret etmektedir. Olumlu ya da olumsuz şekilde rüya sahibinin hayatında bazı durumların değişeceği üzerine uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek rüya sahibinin çok iyi ve güvenilir bir insan olmasına rağmen, çevresinde ona inanmayan ve güvenmeyen kişilerin bulunduğuna işarettir. Konuşmalarına kulak asmayan ve onun sözlerini tutmayacağını düşünen kişilerin etrafında olması ile, çok büyük üzüntüler yaşayacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre ise rüya sahibinin iyi bir iş ile beraber ciddi ve güçlü maddi kaynak elde edeceği üzerine yorulur. Bu kaynak ile ailesi eşliğinde hayat boyu güzel ve mutlu bir yaşam süreceğine işarettir.

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyada çay bardağı görmek rüya sahibinin bir süredir gönül ilişkisi içerisinde olduğuna işaret eder. Bu ilişki içerisinde artık evlilik konusunda sevdiği kişiyi açılacağına dair bir işarettir. Yapılacak evlilik teklifi ile olumlu karşılık alacağı ve yakın zamanda evlilik hazırlıklarına başlayacağına delalet eder. Böylece güzel bir yaşamla maddi ve manevi sorun yaşamadan huzurlu bir dönem geçireceğine yorulur.

Rüyada Birden Fazla Bardağın Kırıldığını görmek

Rüyada birden fazla bardağın kırıldığını görmek rüyada ev işlerini yapan kişinin ya da evlatlardan birinin yaşamanı yitireceği üzerine yorulur. Rüyasında birden fazla bardağın kırıldığını gören kişi için ise, özellikle çevresinden daha çok insanın ölebileceğine rivayet etmektedir. Bunlara dikkat etmesi ve hazırlanması gerektiğine dair bir uyarıcı nitelik taşıyan rüyadır.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek

Rüyada rakı bardağı görmek yalan dolan ve hile ile kazanılmış, helal olmayan parayı anlatır. Fakir fukaranın hakkını yiyerek mala konan kişileri anlatır. Sahtecilik yapmak suretiyle kirli ve yalan işler düzenleyerek, insanlardan toplanmış olan paraya delalet eder. Türlü oyunların içerisine girmek suretiyle hak edilmeyen bir kazanç ile kişinin dürüstlükten büyük oranda uzaklaşabileceği üzerine yorulur.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet