Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Bardaktan Su İçmek

Rüyada bardakta su görmek; kişinin kısmetinin açık olduğunun, yaşamında bolluk ve bereket olacağını müjdeler. Bu rüya kişinin işlerinin açılacağı, sosyal hayatında mevcut olan tüm işlerinin yolunda gideceği ve kişinin kazancının büyük oranda artacağına alamet eder. Sizin için rüyada bardaktan su içmek nedir? Kırık cam bardaktan su içtiğini görmek yorumlarını derledik.

Rüyada bardakta su görmenin yorumu; rüya sahibinin bardakta gördüğü suyun durumuna, kişinin bu su ile yapmış olduğu eyleme göre farklılık gösterir.

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Rüyada bardaktan su içtiğini görmek; bu rüyayı gören kişinin kısmetinin açık olduğuna, ilerleyen süreçte elde edeceği büyük maddi kazancın söz konusu olacağına, yaşamını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde sürdüreceğine delalet eder. Rüyada bardaktan su içtiğini görmek bekar olan kimse için hayırlı bir evlilik yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Kırık Bardaktan Su İçtiğini Görmek

Rüyada kırık bardaktan su içtiğini görmek; bu şekildeki bir rüyayı görmüş olan birinin toplumda itibar ve takdir toplayacak duruma geleceğine işaret eder. Bu rüya kişinin yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, yaşamış olduğu kederli ve sıkıntılı dönemin geçmişte kalacağına, artık bu kişiyi çok güzel ve kazançlı günlerin beklediğine işaret eder.

Rüyada Cam Bardaktan Su İçtiğini Görmek

Rüyada cam bardaktan su içtiğini görmek; bu şekildeki rüyayı görmüş durumdaki kişinin artık ticaret hayatına atılacağına ve bu konuda da başarılı olacağına yorumlanır. Ayrıca bir işten kurtulmak için söylemiş olan yalanın söz konusu olduğuna işaret eder. Bu rüya kişinin gerçek hayatında istişare ederek ilerleyeceğine, bekar olan kişi için gönlünü verebileceği nitelikteki bir kimseyle evlilik yapmaya tabir olur. Çocuğu olamayan bir kimse için bu rüya kişinin uzun zaman beri arzu ettiği şeylere kavuşacak olduğuna, kişinin çekimser davranmasının söz konusu olması durumunda hayatta her zaman kendisini zorlayacağı ve mesafe alamayacağına delalet eder.

Rüyada Küçük Bardaktan Su İçtiğini Görmek

Rüyada küçük bardaktan su içtiğini görmek; kişinin tutumlu olması gerektiği konusunda önemli bir mesaj olma niteliği barındırmaktadır. Bu rüyayı görmüş olan kişinin harcamalarında dikkatli olması, tasarruflu davranması ve harcamalarını hesaplı bir şekilde yapmasının gerekli olduğuna işaret eder.

 

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet