Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Beyaz Perde Görmek

Beyaz Perde Görmek

Rüyada beyaz perde, rüya sahiplerinin görebileceği eşyalardan biridir. Perdenin ne renk olduğu, rüyanın nasıl görüldüğü yorumlanması açısından son derece önem taşır. Rüya yorumcuları tarafından rüyada beyaz perde görmeye dayalı en doğru kaynaklarla yorumlar yapılmıştır. Yorumculardan elde edinmiş olduğumuz bilgiler ışığında rüyada beyaz perde görmek ne anlama çıktığını sizin için hazırladık.

Rüyada beyaz perde görmek, rüya sahibinin yeniliğe hazır olması gerekeceğini belirtir. Beyaz perde yeni bir arkadaş veya partner olarak yorumlanır.

Rüyada Beyaz Perde Görmek Ne Demek?

Rüyada perde görmenin tek bir anlamı olmadığı gibi birden farklı anlamlar ifade etmiş olduğu söylenebilir. Rüyada perdenin beyaz renkte olduğunu görmek, yeni tanışacağınız bir arkadaşa işaret eder. Fakat bazı rüya alimlerine göre ise rüyada beyaz perde görmek, tatsız olaylarla da rüya sahibinin karşılaşma ihtimalinin olacağını açıklar.

Rüyada Beyaz Tül Perdenin Görülmesi

Kişinin rüyasında perdenin hem beyaz hem de tül şeklinde olduğunu görmesi, arkasından iş çevrildiği konusunda uyarı yapar. Hiç beklemediğiniz ve sizi çok fazla şaşırtacak bir kişi tarafından dedikodunuz yapılacak. Arkanızdan iş çevrildiğini daha sonradan öğrendiğinizde, şok geçireceksiniz. Ayrıca iş çevrilmesinin yanı sıra sır saklamak olarak da işaret etmektedir. Rüyanın kişi için uyarıcı niteliğinde olduğunu, çevrenize karşı daha dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarılarda bulunur.

Camda Uzun Beyaz Perde Görmek

Camda uzun bir perde asılı olduğunu görmeniz, müjdeli bir haber alacağınızı söylemektedir. Rüyayı gören kişinin alacağı haber sayesinde çok fazla mutlu olacağına işarettir. Ayrıca bekar olanlar için evliliğe, evli olanlar içinde evlilik içi muhabbetlerin artacağı anlamlarına da gelmektedir. Camda asılı uzun beyaz perde, uzun zamandır yolunu gözlediğiniz bir kişiden gelecek güzel bir haber demektir.

Rüyada Beyaz Perde Taktığını Görmek

Farklı rüyalar, rüya sahiplerinin görebileceği olasılıklardandır. Onlardan biri de evlerde sürekli olarak kullanmış olduğumuz tül perdelerdir. Tül perdelerde, rüyalarda farklı şekillerde görülebilir. Rüya esnasında beyaz perde takıyor olarak görüldüyse, sevindirici bir şey olacak demektir. Beyaz perde asmak, rüya tabirlerine göre mutluluk anlamlarına gelmektedir. Bu tür rüyalar gören kişiler, güçlüklerle en iyi şekilde mücadele edecektir. Zorluğun arkasından gelecek mutluğa şahit olacak demektir.

Evde Beyaz Perde Asılı Olduğunu Görmek

Ev içerisinde beyaz renge sahip olan perdenin asılı olduğunu görebilirsiniz. Gördüğünüz bu rüya, ufak sorunların nüksedebilecek olduğuna işaret etmektedir. Çok fazla olumlu bir haber alınmayacak ve ufakta olsa bu durumdan etkilenecek olduğunuzu açıklayan bir anlama çıkmaktadır.

 

Kaynak: ruyalar.net