Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Pastırma Görmek

Pastırma Görmek

Rüyada pastırma görmek, rüya sahibi kimsenin yaşamında her zaman başarısız olacağına, iş yaşamında ise çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalacağına işaret eder. Ancak rüya ile alakalı unutulmaması gereken husus rüyanın görülme şekli ve kişinin durumu olmaktadır. Sizin için rüyada pastırma görmek ne demek? Dilimlenmiş et pastırma yemek konularını tüm detaylarıyla derledik.

Rüyada pastırma görmek, genel anlamıyla değerlendirildiğinde bu rüyayı gören kimse için hayırlı olmayan bir rüya olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada Pastırma Görmek

Rüyada pastırma görmek, bu rüyayı görmüş olan kimsenin yaşamı boyunca her zaman başarısızlığa uğrayacağına ve iş hayatında çeşitli sorunlarla karşılaşacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin ayrıca disiplinsiz ve programsız olduğuna işaret eden bir rüya olma özelliği taşımaktadır.

Rüyada Dilimlenmiş Et Pastırma Yemek

Rüyada dilimlenmiş et pastırma yemek, rüya sahibinin son zamanlarda yapmış olduğu projeler vesilesiyle bol kazanç sağlayacağına delalet eder. Bu rüya ayrıca kişinin yapmış olduğu planlarının izinde yürüyeceğine de işaret eder.

Rüyada Pastırma Dilimlemek

Rüyada pastırma dilimlemek, bu rüyayı gören kişinin uğramış olduğu zararı telafi etmek amacıyla yüklü miktarda para harcayacağına yorumlanır. Ayrıca bu kimsenin, sorun yaşamış olduğu kişilerle arasının düzeltmesini sağlayacak gelişmelerin olacağına delalet eder.

Rüyada Pastırma Aldığını Görmek

Rüyada pastırma aldığını görmek, bu rüyayı gören kişinin kısmetinin açık olacağına ve şansının her daim yaver gideceğine delalet eder. Bu rüya ayrıca kişinin mutluluğunun da sürekli olacağına işaret eder.

Rüyada Pastırma Pişirdiğini Görmek

Rüyada pastırma pişirdiğini görmek, rüya sahibinin yeni projelere yöneleceğine işaret eder. Bu rüya ayrıca kişinin iş yaşamında her daim başarı elde edeceğine ve bu sayede kişinin yeni kısmetlerinin açık olacağına işaret eder.

Rüyada Pastırma Yiyen Birini Görmek

Rüyada pastırma yiyen birini görmek, bu rüyayı gören kişinin yaşamının önemli ölçüde düzene gireceğine ve bu sayede artık ferah bir nefes alacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin ailesiyle çeşitli sıkıntılar yaşayacağına da yorumlanır.

Rüyada Çiğ Pastırma Görmek 

Rüyada çiğ pastırma görmek, bu rüyayı gören kişinin önemli ölçüde bir ayrıcalık elde edeceğine, sıkıntı içine düştüğü zamanlarda ise çevresindeki insanlardan önemli ölçüde yardım göreceğine işaret eder. Bu rüya ayrıca kişinin yakın zamanda hayal ettiği pek çok şeye kavuşacağına da delalet eder.

Rüyada Yumurtalı Pastırma Yemek

Rüyada yumurtalı pastırma yemek, rüya sahibi kişinin kızgınlıklarının ve kırgınlıklarının son bulacağına işaret eder. Ayrıca bu kişinin alınacak olan destekler sayesinde sorunlarının çözüme ulaşacağına ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde değerlendirileceğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibi bekar ise bu kişinin istediği gibi bir insan ile tanışarak ilişkisini evliliğe dönüştüreceğine delalet eder.

FARKLI BİR RÜYA YORUMCUSUNA GÖRE;

Rüyada görülen pastırma, kendi eliniz ve alın teri­nizle para kazanacağınıza işarettir. Bazen de pastırma görmek, yolculuğa işarettir. Rüyasında pastırmacıdan pastırma aldığını gören kişi, yakın bir zaman içinde bir sefere (yolculuğa seyahate) çıkar veya çıkacağına işaret eder. Bu rüyayı, uzak bir akrabadan kala­cak mirasa yorumlayanlar da olmuştur. Rüyada pastırma görmek, alın teri ile kazanılmış, biriktirilmiş ve saklanmış parayı hatalı bir iş yüzünden kaybetmeye işarettir. Pastırma yediğini görmek, para biriktirip faydalı bir iş yapmaya yorumlanır. Bir kimsenin rüyada pastırma görmesi, yolculuğa, bir şeyi bulunması gereken yerin uzağına koymaya, işlemleri geciktirmeye veya namaz, ve zekâtın vaktini geçirdikten sonra edâya işâret eder.

 

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet