Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Patates Görmek

Patates Görmek

Gündelik yaşantılar ve kişilerin düşünceleri rüyalarda oldukça etkili olmaktadır. Bu sebeple rüyalarda genellikle kişilerin günlük yaşantılarında karşılaştığı durumlar görülmektedir. Rüya sahipleri gördükleri her rüyanın yorumlanmasını ister. Rüya yorumunun dikkatli yapılması oldukça önemlidir. Çünkü rüyaların yorumlanabilmesi demek kişilerin hayatları hakkında bilgi sahibi olabilmeleri demektir. Rüyalarda yediğimiz içtiğimiz birçok üründe yer almaktadır. En çok tüketilen yiyeceklerden biri de patatestir. Patates ile ilgili detayları sizler için derledik.

Patates günlük yaşantımızda her çeşidini severek tükettiğimiz sebzelerden biridir. Özellikle kişilerin rüyasına giren patatesle ilgili durumlar. Rüya sahipleri için de oldukça merak edilmektedir. Rüyada patates ve detayları farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu da rüyanın birçok şekilde yoruma açık olduğunun göstergesidir.

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek olumlu yorumlanan rüyalardan biridir. Rüyada patates gören kişi huzurlu günlerin yaklaştığına ve bu kişinin kendisini üzmemesi gerektiğini yorulur. Rüya sahibi bereketli bir ömür geçirecek, isteklerine kavuşacaktır. Bu rüya kişinin hayırlı işlere adım atmasına da işaret eder.

Rüyada Patates Dilimlemek

Rüyada patates dilimlediğini gören kişi bereketli ve bolluk içinde bir döneme girecektir. Kişinin hayatı boyunca hayırlı işlere gireceği ve bu işlerden helal kazanç elde edeceği şeklinde de yorumlanır. Rüyada patates dilimlemek kişiler için oldukça hayırlı ve güzel rüyalardan biridir.

Rüyada Patates Yemeği Görmek

Kişinin rüyasında gördüğü patates yemeği görmesi, rüya sahibinin emek sarf etmeden kolay bir şekilde büyük paralar kazanacağına delildir. Kişinin kazanacağı paralardan dolayı uzun süren bir bereketli döneme gireceği şeklinde de yorulur.

Rüyada Yeşil Patates Tarlası Görmek

Patatesler tarlada yetişen ve büyüme aşamasında yeşil yapraklarıyla bulunan sebzelerdir. Rüyada kendini patates tarlasında gören kişinin plan ve program yapmadan işlere girişeceği, bu sebeple plansızlıktan dolayı karşısına çıkacak fırsatları değerlendiremeyeceği şeklinde yorumlanır. Fırsatları değerlendiremeyen bu kişi borca girecektir. Bu sebeple rüyada patates tarlası görmek olumsuz şekilde yorumlanan rüyalar arasındadır.

Rüyada Pişmiş Patates Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü pişmiş patates uzun süren bir aşk hayatının ardından kişinin kendisine zaman ayırması gerektiği şeklinde yorulur. Rüya sahibinin eskiden birlikte olduğu kişi ile yeniden bir araya gelebileceği bu sebeple kapıları tam olarak kapatmaması gerektiği de rüyada pişmiş patates ile ilgili yorumdur. Bu rüyanın eğitimle ilgili yorumu ise kişinin eğitim hayatında başarılı bir döneme gireceği şekildedir.

Rüyada Patates Soymak

Patates hemen hemen herkesin en sevdiği sebzeler arasında yer alır. Bu sebeple rüyada patates görmek de sık sık kişilerin rüyasına giren durumlardandır. Rüyada patates soymak hayırlı dileklere işaret ederken bazı rüya yorumcuları rüyada patates soymanın istekleri gerçekleştirmek için bir işaret olduğu şeklinde yorumlar. Rüya sahibinin çevresinde sevilen bir kişi olduğunu da rüyada patates soymak tabiridir.

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates yediğini gören kişi; eline geçecek hayırlı mı bir mal varlığına delildir. Kişinin mal varlığı gelişecek, büyüyecek ve bereketlenecektir.

Rüyada Patates Kızartmak

Rüyada patates kızartmak; rüya sahibinin sözünün geçen biri olduğuna işaret eder. Kimi rüya yorumcuları ise rüyada patates kızartmayı hayırlı olan bir evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Patates Satmak

Rüyada patates sattığını gören kişi için; bu rüya olumsuz yorumlanan rüyalardan biridir. Rüyada patates sattığını gören kişi yaşayacağı kayıp, sıkıntı ve yokluk şekilde rivayet etmektedir.

Rüyada Patates Toplamak

Rüyada patates topladığını gören kişi iş anlamında büyük ve kazançlı işlere imza atacaktır. Başlangıçta işler olana kadar kişinin huzuru kaçacak, uykuları düzensizleşecek ancak kişi daha sonra rahat edecek ve eli bolluk bereket görecektir.

BİR BAŞKA YORUM

Rüyada patates görmek, mal ve nimet, şöhret, sevinç ve gönül ferahlığına işaret eder. Patates soymak kısmete ve arzu edilen bir murada kavuşmaya, patates ekmek yeni ve çok ka­zançlı bir işe başlayacağınıza, patates almak veya bulmak ümit edilmeyen bir yerden önemli miktarda bir para elde edileceğine, çürümüş patates görmek, haram mal sahibi olmaya işarettir. Rüyanızda patates görmek, yeni arkadaşlıklar kura­cağınıza ve para kazanacağınıza işaretle yorumlanır. Rüyasında pazardan çok patates aldığını görmek, bu önü­müzde ki  yılın mahsullerinin, bol ve bereketli olacağına işaretle tabir olunur. Bazen de, rüyada patates görmek, mal ve nimete işarettir demişlerdir. Rüyasında çok miktarda patates görmek, o yı­lın bolluk, bereket ve ucuzluk olacağına işarettir denmiştir. Rüyada patates görmek veya patates ye­mek, mal ve nîmete işâret eder. Rüyada pazardan birçok patates aldığını görmek, bolluk ve bereketli geçecek bir yıla işârettir. Pazardan aldığı patateslerden bir kısmının çürüdüğünü görmek, haram mal ile tabir olu­nur, mal ve nimetin bin kısmının elden çıkma­sına yahut şüpheli kazanca işâret eder. Bazı kere de patates rüyası, refah ve sevin­ce işâret eder.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet