Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Sevmediğin Birini Görmek

Rüyada birçok kişi görülebilir. Genel anlamda kişilerin sevdiği kişiler rüyada görülse de bazen de kişilerin sevmediği insanlarda rüyada görülebilir. Özellikle birinin sevmediği bir kişiyi rüyasında görmesinin anlamı merak edilir. Rüyada sevmediğin birini görmek ne demek? Rüyada sevmediğin kadın, erkek ile kavga etmek (dövmek) ne anlama gelir? İşte rüyada sevilmeyen kişinin görülmesinin yorumu.

Rüyada bir kişinin sevmediği bir kimseyi rüyasında görmesi genel olarak o kişiye sıkıntı veren ve anlamı merak edilen rüyalardan biridir. Rüyada bir kişinin sevmediği birini görmesi anlam olarak hem iyi hem de kötü anlama gelebilir.

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Kişinin rüyasında sevmediği birini görmesi rüya sahibinin insanların üzerinde kolaylıkla hakimiyet kurabilme kabiliyetine sahip, tüm hayatında ve iş hayatında azimli çalışkan biri olduğuna bu sebeple kişinin düşmanlarına hiç fırsat vermeyen biri olduğuna işaret eder. Kişi her yaptığı çalışmada başarı elde eder ve bu sebeple çevresinde bulunan birçok düşman kişi vardır. Buna rağmen rüya sahibi kendisine düşman olan kişilerin zarar vermesine engel olur.

Rüyada Sevilmeyen biriyle Kavga Etmek

Kişinin rüyasında sevmediği biriyle kavga ettiğini görmesi zorlu olan kötü bir dönemin geride kalacağına, sıkıntılı hayatın gelmesine, kişinin umutlarını kaybetmesine, kişinin kendisini iyi hissetmemesine işaret eder. Bu rüya kişinin pişman olması ve yaptığı hataların farkına varması ve haksız yere kişilerin canını yaktığı için pişman olacağına işaret eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen bir kişinin birileri üzerinden yapacağı bir işe, bu işten oldukça büyük miktarlarda kazanç elde edeceğine ve oldukça geniş bir çevre edineceğine işaret eder. Aynı zamanda düşman olan bir kişi ile girilecek olan bir işten yüksek miktarlarda para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Dövmek

Kişinin iş yaşamında rakip olduğu kişilere, işin nasıl şekilde yapılacağı, işi daha ileriye nasıl götürüleceği konusunda ders verileceği, kötü olaylar yaşandığında rakip olan kişinin farklı şekillerde kınanacağına, kişinin kendisiyle ilgili oldukça değerli ve hayırlı olan haberlerin alınacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Sevmediğin Birini Öldürmek

Kişinin iş yaşamında kendisine rakip olan kişiler ya da kişinin oldukça tehlikeli veya kötü bir durum yaşamaları karşısında, oldukça büyük hem iş yaşamında hem de aile yaşamında kişiye ferahlık sağlayacak olan bir yardımın geleceğine işaret eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Öpmek

Rüyayı sahibinin iş hayatında ve eğitim yaşamınsa kendisine üstünlük taslayacak olan ve kendisini ezmeye çalışacak olan yani kişiye düşman olacak olan bir kimseye oldukça büyük fark atacağına, büyük başarılar yakalayıp düşmanın kendisini üzmesine işaret eder.

Rüyada Kavga Etmek

Kişinin rüyasında birisiyle kavga ettiğini görmesi, kişinin fikir ayrılığına düşmesine, kavga etmesine ve kişinin tartışmasına alamet eder. Rüyayı gören kişinin iş ve aile hayatında sorunlar yaşayacağına, çocukları veya eşi ile karşı karşıya kalacağına ve kişinin üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Dövülmekten Korkmak

Kişinin rüyasında dövülmekten korktuğu için saklanıp, kaçması ya da sıkıntı içinde olduğunu gören kişi gerçek hayatında da korktuğu şeylerden emin olacaktır. Eğer kişinin bazı sorunları varsa kişi bu sorunlardan kurtulur. Eğer kişi bazı durumlardan çekiniyorsa bu durumlardan emin olur.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet