Geri Dön
SigortaAxa Sigorta’dan yeni sağlık ürünü

Axa Sigorta’dan yeni sağlık ürünü

Axa Sigorta, ‘Sağlığım Tamam’ adıyla sunduğu ve özel sağlık hizmetlerine uygun fiyatlarla erişim sağlayan tamamlayıcı sağlık ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Axa Sigorta’dan yeni sağlık ürünü

Axa Sigorta, ‘Sağlığım Tamam Tutumlu’ isimli yeni tamamlayıcı sağlık ürünüyle müşterilerine, hali hazırda uygun fiyata sahip Sağlığım Tamam ürününe yüzde 30’a varan fiyat avantajı ile daha düşük fiyatlı bir alternatif sunuyor. Her dönem ihtiyaçlara uygun geliştirdiği çözümleri ve müşteri dostu yaklaşımı ile Axa Sigorta, Sağlığım Tamam Tutumlu ile Sağlığım Tamam avantajlarını koruyarak, 5 ayakta tedavi hakkı sunarken, Sağlığım Tamam kapsamındaki anlaşmalı kurumlarda yüzde 30’a varan fiyat avantajı sağlıyor. Aynı zamanda; check-up, diş bakım paketi, psikolojik danışmanlık, diyetisyen hizmetlerinden yılda bir kez ücretsiz faydalanma hakkı sunuluyor.

Axa Sigorta, Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan “Hizmet verdiğimiz 411 bin sigortalımızın bizlere duyduğu güvenle portföyümüzü genişletmeyi sürdürüyoruz. Yüzde 30 indirimle hizmete sunduğumuz yeni ürünümüzle tamamlayıcı sağlık ürünlerimizden daha fazla kişinin faydalanmasını hedefliyoruz” dedi.