Geri Dön

Quick Sigorta’ya eğitime destek plaketi

Quick Sigorta’nın eğitime verdiği destek devam ediyor. Şirketin eğitime verdiği destek Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir plaketle ödüllendirildi.

Quick Sigorta’ya eğitime destek plaketi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, geçtiğimiz ay Antalya Valiliği tarafından düzenlenen Antalya Hayırseverler Buluşması’na katıldı. Quick Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu ve Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar’ın da katıldığı toplantıda 78 hayırsevere plaket verildi.
Toplantıda Quick Sigorta’nın Alanya Mahmutlar’da yaptırdığı 32 derslikli okulun inşaat ilerleyişi hakkında Bakan Selçuk’a bilgi veren Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ve Maher Holding ve Quick Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu’na ayrıca eğitime katkılarından dolayı plaket ve teşekkür belgesi verildi.

Aralık ayında temeli atılmıştı

Quick Sigorta, Antalya İl Eğitim Eğitim Müdürlüğü ve Antalya Valiliği ile iş birliğiyle hayata geçirilen; Alanya’nın Mahmutlar mahallesinde 32 derslikli bir ilkokul olarak tasarlanan Quick Sigorta Gülseren – Hüseyin Doğan İlkokulu projesinin temelleri Aralık ayının başında atılmıştı.

 

Magazin Haberleri Bülteni 19 Şubat 2020İşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber