Geri Dön

‘23 Haziran’da bayramı kutlamaya hazırız’

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, dün Maslak Atatürk Oto Sanayi’de oto tamircisi esnafıyla birlikte iftar yaptı.

‘23 Haziran’da bayramı kutlamaya hazırız’

Esnafın sorunlarını dinleyen Yıldırım, İBB Spor İstanbul’un düzenlediği iftar programına da cep telefonuyla görüntülü olarak bağlandı. Yıldırım, “Çalışmalarınızı dikkatle takip ediyorum ve takdir ediyorum. Bu hizmetlerin aksamaması ve daha artarak devam etmesi için hepimize çok büyük görev düşüyor. Biz 84 bin kişilik büyük bir aileyiz. İnşallah bu büyük aile 23 Haziran’da da İstanbul bayramını kutlamaya hazırlanıyor” dedi. Yıldırım, dün ayrıca BBP İstanbul il Başkanlığını ziyaret etti. Yıldırım, dün eski İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlarından Kadir Topbaş’ı da ziyaret etti. Yıldırım, “Gelecek 5 yıl içinde de dünya şehri İstanbul’a sayın başkanımızın tecrübelerinden de yararlanarak güzel işler yapacağız” dedi.

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK Komuta Kademesi Bakü’deMillî Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile Bakü’ye ulaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber