Geri Dön
Siyaset‘23 Haziran’da bayramı kutlamaya hazırız’

‘23 Haziran’da bayramı kutlamaya hazırız’

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, dün Maslak Atatürk Oto Sanayi’de oto tamircisi esnafıyla birlikte iftar yaptı.

‘23 Haziran’da bayramı kutlamaya hazırız’

Esnafın sorunlarını dinleyen Yıldırım, İBB Spor İstanbul’un düzenlediği iftar programına da cep telefonuyla görüntülü olarak bağlandı. Yıldırım, “Çalışmalarınızı dikkatle takip ediyorum ve takdir ediyorum. Bu hizmetlerin aksamaması ve daha artarak devam etmesi için hepimize çok büyük görev düşüyor. Biz 84 bin kişilik büyük bir aileyiz. İnşallah bu büyük aile 23 Haziran’da da İstanbul bayramını kutlamaya hazırlanıyor” dedi. Yıldırım, dün ayrıca BBP İstanbul il Başkanlığını ziyaret etti. Yıldırım, dün eski İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlarından Kadir Topbaş’ı da ziyaret etti. Yıldırım, “Gelecek 5 yıl içinde de dünya şehri İstanbul’a sayın başkanımızın tecrübelerinden de yararlanarak güzel işler yapacağız” dedi.

Plajda hırsızlık yaptılar, falezlerdeki kayalıklarda saklanırken yakalandılarAntalya Konyaaltı Sahilinde, denize giren vatandaşların cep telefonu ve çantalarını çalan 4 kişi, motorize Yunus polisleri tarafından falezler bandındaki kayalık alanda yakalandı. Şüphelilerin gösterdiği alanda arama çalışması yapan polis 3 cep telefonuyla, çanta buldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler