Geri Dön

‘41 bin ülkücü sandık başında olacak’

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, “Seçim güvenliği için, 41 bin milliyetçi ve ülkücü arkadaşımızı, 31 bin 126 seçim sandığında görevlendirmiş bulunuyoruz. Aziz milletimiz rahat olsun.” dedi.

‘41 bin  ülkücü sandık  başında  olacak’

MHP’nin 2. Bölge Seçim Koordinatörü Yıldız, partisinin il başkanlığında seçim güvenliği konusunda basın toplantısı düzenledi.

MHP’nin AK Parti ile birlikte Binali Yıldırım’ı ortak aday gösterdiğini anımsatan Yıldız, yasa gereği belediye başkanı adayı göstermeyen partilerin, 23 Haziran’da sandık kurullarında üye bulunduramayacağını ancak partilerin, seçim iş ve işlemlerini takip etme yetkisine sahip müşahit görevlendirebileceğini söyledi. MHP’nin, çoğunluğu hukukçu olan kişileri müşahit olarak görevlendirdiğini anlatan Yıldız, MHP tarafından görevlendirilen müşahitlerin sandık başı işlemlerini takip yetkisinin kanuni bir hak olduğunu vurguladı. Yıldız, “Seçim güvenliği için, 41 bin milliyetçi ve ülkücü arkadaşımızı, 31 bin 126 sandıkta görevlendirmiş bulunuyoruz” diye konuştu.

Sahillerde yazdan kalma günler yaşanıyorAntalya ve Alanya ilçesinde mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklığı nedeniyle sahiller doldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber