Geri Dön
SiyasetAna muhalefeti bölmeye çalışıyorlar

Ana muhalefeti bölmeye çalışıyorlar

Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Egemen Bağış ve Metin Külünk, Çekmeköy Belediyesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen aşure etkinliğine katıldı.

Bağış, karanlık güçlerin Türkiye üzerinde oyunlar oynadığını belirterek, “İktidar partisinden umutlarını yitirdiler. Şimdi Türkiye’nin ana muhalefet partisini bölmek için bir çaba içerisine girdiler” dedi.
Ortadoğu’daki yaşanan olaylardan bahseden Bağış, “Bir zamanlar atom bombası yapabilecek bir devlet olan Pakistan, bugün maalesef çok büyük sıkıntılar yaşıyor. Bir zamanlar İslam aleminin kültür ve eğitim merkezi olarak bilinen Mısır, bugün çok zor günler yaşıyor” diye konuştu.

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler