Geri Dön

‘Aydınlık yarınlara doğan güneş’

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dün Cumhurbaşkanı adaylığı açıklandığı sıra sosyal medya sitesi twitter’da da pek çok yorum yapıldı.

İşte o tepkiler:

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu: “Başbakanımız bu memlekete verdiği hizmetle çoktan ülkemiz tarihine ismini yazdırdı. Şimdi de halkımızın seçtiği ilk cumhurbaşkanımız olacak. Kendisine, ailesine, memleketimize hayırlı olsun. Allah bu kutlu yolda hepimizin yardımcısı olsun.”

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: “Aydınlık yarınlara doğan güneş: Recep Tayyip Erdoğan!”
n Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız: “Partimizin Cumhurbaşkanı adayı Başbakanımız #YeniTürkiyenin Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan.”

Egemen Bağış: “Başbakanımıza muhtar bile olamaz diyen zihniyet gün geldi mahallesindeki muhtarın dahi yolunu bulamayıp oy kullanamayacak hale geldi.”

Gülerce: Destekleyeceğim

Gazeteci yazar Hüseyin Gülerce: “Sayın Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı milletimiz, ülkemiz ve devletimiz için hayırlı olsun. Ben de oyumla kendisini destekleyeceğim.”

İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür: “Sizin şer bildiğinizde hayır, hayır bildiğinizde şer vardır” diyerek bu yüce millet için hayırlısı olsun inşallah...”

Gazeteci yazar Nazlı Ilıcak: “RTE, ‘Allah bizi zulüm ve adaletsizlikten, muhafaza eylesin’ diyor. Acaba ne yaptığının farkında mı değil? Yoksa biz fark etmeyelim mi istiyor?”

‘Malumun ilamı’

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak: “Erdoğan’ın adaylığı, malumun ilamı oldu. Adaylığı aslında en başından belli olan Sayın Başbakan, bugün zaten bilinen bir şeyi ilan etmiş oldu. Saadet Partisi olarak, en başından beri bütün adayların ortaya çıkmasını bekleyeceğimizi ifade etmiştik. Biz, şimdi, yetkili organlarımızla, teşkilatımızla geniş istişareler yapacağız. Tabanımızın bütün adaylarla ilgili düşüncesini alacağız ve bu tespitler sonrasında bir karar vereceğiz.”

Doktor, babasının mezarı başında intihar ettiBursa'da aracı ile babasının mezarı başına gelen genç doktor, ilk olarak dua etti sonrasında silahla kendini vurarak intihar etti. Çocuk doktorunun 2 ay önce eşinden ayrıldığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber