Geri Dön

Bakan Albayrak'tan Azerbaycan'a destek Ermenistan'a tepki: Saldırıyı şiddetle kınıyorum!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'Kardeş ülkemiz Azerbaycan’a Ermenistan tarafından gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyorum. Saldırıda şehit düşen Azeri kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Dost ve kardeş olarak benimsediğimiz Azerbaycan'ın daima yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz' açıklamasında bulundu.

Bakan Albayrak'tan Azerbaycan'a destek Ermenistan'a tepki: Saldırıyı şiddetle kınıyorum!

Ermenistan'ın, sınırın Tovuz bölgesinde Azerbaycan mevzilerine yönelik saldırısına ilişkin Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Kardeş ülkemiz Azerbaycan'a Ermenistan tarafından gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyorum. Saldırıda şehit düşen Azeri kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Dost ve kardeş olarak benimsediğimiz Azerbaycan'ın daima yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Yaptığı yazılım sayesinde Renault'u baştan yarattıOsmaniye’de yaşayan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi genç, yaptığı yazılımla 1999 model Renault Toros marka otomobile sesli komutla otomobili çalıştırma, kapatma, ışıkları yakma gibi özellikler ekledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber