Geri Dön
Siyaset‘Bu meselenin gündemde tutulmaması gerekiyor’

‘Bu meselenin gündemde tutulmaması gerekiyor’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın, “siyasi cinayetler” iddiasında bulunmasının ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturma başlatmasına İYİ Parti’den yanıt geldi.

‘Bu meselenin gündemde tutulmaması gerekiyor’

 

BAHAR ATAKAN Ankara - İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, savcılığın soruşturma açmasını değerlendirirken “Bu meselenin gündemde tutulmaması gerekiyor. Bu toplumsal huzuru da bozar, toplumda endişe ve korkuyu da artırır. Bir an önce gündemden düşmesi gerekir” yorumunu yaptı. Paçacı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun iddiaya ilişkin muhalefeti eleştirirken kullandığı “FETÖ taktiği” ifadesine “Bunu söyleyeceğine, kendisine bağlı kurumları iyi çalıştırıp bu tür söylentilerin çıkmasına engel olsun” karşılığını verdi.

Koray Aydın ise konunun gündemden düşmesi gerektiğini belirtirken, “Söyleyeceğimizi söyledik,  Türkiye’de konuşacak başka ve önemli konular var” dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Takla atan aracı bırakıp kaçtılarBursa'nın İnegöl ilçesinde kavga ihbarına giden polis ekiplerini gören şüphelilerin kaçtığı hafif ticari araç takla attı. Takla atan araçtan çıkan 3 şüpheli, yaya olarak kaçıp, kayıplara karıştı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler