Geri Dön

Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile corona virüsü görüştü

Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Görüşmede COVID-19 salgını bağlamında alınan tedbirler, NATO’nun bu konuda sağlayabileceği katkılar ele alınmıştır" denildi.

Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile corona virüsü görüştü

Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Çavuşoğlu ve Stoltenberg telefonda görüştü.

Dışişleri Bakanlığı, görüşmeye ilişkin şu açıklamayı yaptı: "Sayın Bakanımızın NATO GS Stoltenberg ile yaptığı görüşmede, COVID-19 salgını bağlamında alınan tedbirler, NATO’nun bu konuda sağlayabileceği katkılar ve 2-3 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı konuları ele alınmıştır."

Bakan Çavuşoğlu, dün Dışişleri Bakanlığında gazetecilere yaptığı açıklamada, 2 Nisan'da düzenlenmesi planlanan NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı'nın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle video konferans yoluyla yapılacağını belirterek toplantı öncesinde Stoltenberg ile telefonda görüşeceklerini söylemişti.

Önce beyin tümörünü ardından coronayı yendi!Samsun’da, eşinin beyin tümörü ameliyatı için gittikleri hastanede yapılan tetkiklerde corona virüs testi pozitif çıkan Ahmet Turan (45) ve eşi Nuray Gökçe (46) hastalığı birlikte yenerek taburcu oldu. Önce beyin tümörü ile ardından da corona virüse karşı verdiği savaşı kazanan Nuray Gökçe ile eşi alkışlarla uğurlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber