Geri Dön
SiyasetDoğu, Güneydoğu gezileri başlıyor

Doğu, Güneydoğu gezileri başlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti MKYK toplantısında tüm milletvekillerinin ve parti teşkilatının yaz boyunca sahada olması talimatını vererek, “Gönül ehli olarak il il gezeceğiz. 2023 bizim için çok çok önemli. O nedenle yaz boyunca herkes çalışacak; ben de illerimizi gezeceğim. Cuma günü (bugün) Diyarbakır’a gidiyorum. Gelecek yılın bahar ayına kadar Doğu ve Güneydoğu illerimizin tamamını ziyaret etmiş olacağım” dedi.

Doğu, Güneydoğu gezileri başlıyor

 

AYŞEGÜL KAHVECİOĞLU Ankara - Alınan bilgilere göre, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli de ekonomik gelişmelerle ilgili kısa bir sunum gerçekleştirdi. Canikli’nin, “Kimsenin hayat standardı düşmedi. Satın alma gücü paritesi de iyi” ifadelerini kullandığı belirtildi. Erdoğan’ın da normalleşme süreciyle birlikte ekonomide güzel gelişmeler beklendiğini söylediği kaydedildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da toplantıda terör ve uyuşturucu operasyonlarıyla ilgili sunum yaptı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York'ta Hırvatistan Cumhurbaşkanı Milanoviç ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kurulu'na katılmak üzere bulunduğu New York'ta, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Zoran Milanoviç ile bir araya geldi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler