Geri Dön

‘Er oğlu Erdoğan’

Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nde, partinin 24 Haziran’a kadarki süreçte kullanacağı ilk kampanya şarkısı “Er oğlu Erdoğan” kamuoyuna sunuldu. Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede Ceyhun Çelikten tarafından seslendirilen, “Er oğlu Erdoğan” gençlerden büyük alkış aldı. Şarkının başlangıcında, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstiklal Marşı’nın üçüncü kıtasını okuyor.

İşte şarkının sözleri

“Kutlu bir toprak, şanlı bir ecdat, tarih bizsiz yazılmıyor, durmadık biz hiç, hep yola devam, hizmet aşkı hiç bitmiyor, yerlisiyle millisiyle, vatan millet el ele, yedi düvel gelse de büyük cumhur seninle, varmak için menzile, kalktı şaha Türkiye, biz özünden tanırız er oğlu Erdoğan’ı, yiğit bir anadan doğan, er oğlu Erdoğan, zalimlere korku salan Recep Tayyip Erdoğan, yiğit bir anadan doğan er oğlu Erdoğan, milletine aşık olan Recep Tayyip Erdoğan, yiğit bir anadan doğan er oğlu Erdoğan, zalimlere korku salan Recep Tayyip Erdoğan, yiğit bir anadan doğan er oğlu Erdoğan, milletine aşık olan Recep Tayyip Erdoğan, yiğit bir anadan doğan er oğlu Erdoğan, zalimlere korku salan Recep Tayyip Erdoğan, yiğit bir anadan doğan er oğlu Erdoğan, milletine aşık olan Recep Tayyip Erdoğan.”

Antalya'da kontrolden çıkan otomobil dereye uçtuAntalya'da otomobiliyle dereye uçan sürücü kendi imkanlarıyla otomobil içinden çıkmayı başardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber