Geri Dön

‘Halk için siyasete devam’

İstifalar CHP Genel Merkez kaynakları tarafından, “CHP kurulduğu günden bu yana olduğu gibi, bugün sonra da modernleşmenin, çağdaşlaşmanın öncüsü olmak üzere, halk için siyaset yapmaya devam edecektir. Bugün yaşanan gelişmeler, bir saray operasyonundan ibarettir” şeklinde yorumlandı.

‘Halk için siyasete devam’
MEHTAP GÖKDEMİR Ankara  

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç da, Milliyet’e şu değerlendirmeyi yaptı:

“Arkadaşlarımız CHP’den milletvekili adayı oldukları için seçildiler. Başka partiden aday olmuş olsalardı seçilemeyebilirlerdi. Her milletvekili arkadaşımız kıymetlidir. Ama CHP yüz yıllık bir siyasi partidir. Asla gücünden ve duruşundan hiçbir şey kaybetmez.” İstifaların devamının gelip gelmeyeceğine ilişkin Özkoç, “Sanmıyorum. Bu arkadaşlarla ilgili uzun zamandan beri bu konuşuluyordu. Ama başka hiçbir arkadaşımızla ilgili böyle bir şey yok” dedi.

Bursa'da kullanılmayan 2 evde çıkan yangın söndürüldüBursa'nın Gemlik ilçesinde kullanılmayan 2 müstakil evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.Alınan bilgiye göre, Yeni Mahalle Kumla Yokuşu'nda boş olan 2 müstakil evde henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.Bölgedeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. 6 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın yaklaşık 1 saatte söndürüldü.Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber