Geri Dön
SiyasetHemşeri başkanlar birlikte kahve içecek

Hemşeri başkanlar birlikte kahve içecek

AK Parti’nin yeni seçilen İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, kendisini ziyaret edeceğini söyleyen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile görüşmek ve kahve içmek istediğini belirtti.

Hemşeri başkanlar birlikte kahve içecek

 

Ordu doğumlu olan Kaftancıoğlu, katıldığı bir programda AK Parti’nin yeni İl Başkanı Kabaktepe ile görüşmek istediğini dile getirdi.

Dün sosyal medya platformu Clubhouse’da gençler ve gazetecilerle bir araya gelen Kabaktepe, İstanbul’da bir seçim kaybettiklerini, ancak İstanbul’u kaybetmediklerini belirterek, “Bir takım eksikliklerimiz var ve onları toparlayıp gidereceğiz. İstanbul’un sosyolojisi de seçmeni de AK Parti’nin yanında. Bunu 2023 ve 2024 seçimlerinde gösterecek” diye konuştu.

‘Kıymetli bir davet’

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’nun bir yayında kendisini ziyaret edeceğini söylediği hatırlatılan Kabaktepe, ziyaretten memnun olacağını aktardı. Kendisi de Ordulu olan Kabaktepe, “İki hemşehri olarak her zaman görüşebiliriz. Konuşmamız İstanbul’a güç katar. Hemşehrimi ağırlamak isterim güzel bir kahve içmek istiyorum” dedi.

Kaftancıoğlu da, Kabaktepe’nin daveti için, “3 yıldır arzu ettiğim bir şeydi. Siyasi parti il başkanlarının yan yana gelebilmesi. Kıymetli bir davet önümüzdeki günlerde iletişime geçerek hemşerimin kahve davetine icabet edecek ve kendisini kutlayacağım” yanıtını verdi.

Küçükçekmece'de kağıt ambalaj fabrikasında yangın çıktıİstanbul Küçükçekmece'de kağıt ambalaj fabrikasında çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler