Geri Dön

Kandil’i de dümdüz edeceğiz

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, dün seçim çalışmaları kapsamında geldiği Antalya’nın Kaş ilçesinde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kandil’i de dümdüz edeceğiz

24 Haziran seçimlerinin Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kritik seçimi olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu “Parlamento çok güçlü olacak. Yasamayı artık bürokratlar değil, milletvekilleri hazırlayacak. Eskiden biz kaldır indir yapıyorduk. Çoğu milletvekili tasarıları okumazdı bile” dedi. Çavuşoğlu Türkiye üzerine terör örgütleri PKK, YPG, DEAŞ ve FETÖ’nün salındığını belirterek, şunları kaydetti: Cumhurbaşkanımız Erdoğan ‘Topunuz gelin, alayınız gelin’ dedi. Ne yaptık? çukurlarda, dağlarda inlerinde ne olduğunu gördünüz. Afrin’de, Cerablus’ta, El-Bab’ta inlerine nasıl girdik gördünüz. Şimdi sıra geldi Kandil’e. Kandil’i de dümdüz edeceğiz. Onları inlerine gömeceğiz. Tehdit neredeyse orada yok edeceğiz.” l AA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Gelecek bayramlar şehirleri doldursunSağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle bu yıl Ramazan Bayramı'nın yalnızca evlere geldiğini belirterek "Gelecek bayramlar şehirleri doldursun. Daha mutlu bayramlarda buluşmak üzere." ifadelerini kullandı.Koca, Twitter hesabından, Kovid-19 salgınının gölgesinde Ramazan Bayramı'nın sona ermesine ilişkin videolu paylaşımda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber