Geri Dön
SiyasetKurmaylara ‘tencere’ talimatı

Kurmaylara ‘tencere’ talimatı

CHP MYK, dün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. MYK’da 10 büyükelçinin açıklamasıyla başlayan tartışmaya ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

Kurmaylara ‘tencere’ talimatı

MEHTAP GÖKDEMİR Ankara - Edinilen bilgiye göre Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Bu 10 tane büyükelçinin, bunların bir an önce istenmeyen adam ilan edilmelerini hemen halledeceksiniz dedim” sözlerine ilişkin “gündem değiştirme” değerlendirmesini yaptı. Toplantıda Kılıçdaroğlu, kurmaylarından 20-30 kişiden oluşan milletvekili heyetlerinin yaptığı il ziyaretlerinin daha yaygın bir şekilde devam etmesini isterken, “Sorunlara ilişkin çözümlerimizi anlatacağız” dedi. Kılıçdaroğlu’nun, “Halkın tencere sorununun dışına çok fazla çıkmayalım. Öbür konuları ön plana getirmeyelim” dediği belirtildi.                   

'Yargı’dan çarpıcı bir tanıtım daha yayınlandıKanal D’nin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi 'Yargı', sürükleyici bir bölümle daha ekrana gelmeye hazırlanıyor. Ceylin’in Metin’le yüzleştiği anlar, yeni bölüme dair heyecanı artırıyor.