Geri Dön

Oğan ve Gedikoğlu Cumhurbaşkanı danışmanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski AK Parti MKYK üyesi Ayhan Oğan ve özel kalem ekibinden Hamza Gedikoğlu’nu danışmanlığına atadı.

Oğan ve Gedikoğlu Cumhurbaşkanı danışmanı

Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, eski AK Parti MKYK üyesi Oğan ve özel kalem ekibinden Gedikoğlu Cumhurbaşkanı Danışmanı oldu. Sivil Dayanışma Platformu’nun da başkanı olan Oğan, AK Parti MKYK üyesi olduğu 2017’de katıldığı bir televizyon programında, “Şimdi biz yeni bir devlet kuruyoruz, beğenin beğenmeyin bu yeni devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan’dır” ifadeleriyle dikkat çekmişti. Erdoğan danışmanlığına atadığı, özel kalem ekibinden çalışan Gedikoğlu’nun 7 Mart’ta Üsküdar’da yapılan nikâh törenine katılmış ve şahitliğini yapmıştı.

 

Son dakika... MSB görüntüleri paylaştı! Hepsi mağaradan çıktıMilli Savunma Bakanlığı'ndan son dakika Pençe Kaplan Operasyonu paylaşım yapıldı. MSB'den yapılan açıklamada, 'Operasyonu’nda icra edilen arama tarama faaliyetlerinde terör örgütü PKK’ya ait; 1 adet AT-4 güdümlü tanksavar silahı, 1 adet M16 Piyade Tüfeği, 1 adet Zagros keskin nişancı tüfeği ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi' denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber