Geri Dön
SiyasetOkumuş ve Kaya MHP’den ihraç

Okumuş ve Kaya MHP’den ihraç

MHP Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Nazif Okumuş, Ahmet Malkan, Ali Şanalmış, Ali Baykan, Atilla Kaya, Suat Başaran ve Tahsin Eren’in parti üyeliğinden çıkarılmasına karar verdi.

Okumuş ve Kaya MHP’den ihraç

ANKARA Milliyet - MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın dün yaptığı yazılı açıklamada, lider, teşkilat ve dava partisi olan MHP’de geleneksel bir hiyerarşik yapı bulunduğunu ifade ederek, “Döneklik, vefasızlık, disiplinsizlik, ahlaksızlık, aylaklık, fitne ve tefrikaya meyyal olmak gibi kötü huylara malik kişiler partimizde ve teşkilatlarımızda asla barınamamışlardır. MHP Merkez Disiplin Kurulu’nca, anılan gerekçelerle Nazif Okumuş, Ahmet Malkan, Ali Şanalmış, Ali Baykan, Atilla Kaya, Suat Başaran ve Tahsin Eren’in parti üyeliğinden çıkarılmalarına karar verilmiştir” dedi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Aynı adrese ikinci kez uyuşturucu operasyonuAydın'ın Efeler ilçesinde polis ekipleri yaklaşık 40 gün sonra aynı eve ikinci kez uyuşturucu operasyonu düzenledi. Bir miktar uyuşturucunun ele geçirildiği operasyonda 2'si kadın 9 şüpheli gözaltına alındı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler