Geri Dön

Salona giren herkesin ateşleri ölçüldü, kıyafetlerine dezenfektan sıkıldı

Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin katılımıyla parti genel merkezindeki İl Başkanları Toplantısı'nda Kovid-19 riskine karşı maske ve sosyal mesafe önlemleri alındı. Katılımcıların salona girerken ateşleri ölçüldü ve kıyafetlerine dezenfektan sıkıldı.

Salona giren herkesin ateşleri ölçüldü, kıyafetlerine dezenfektan sıkıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, il başkanlarıyla bir araya geldi. Bahçeli, MHP Genel Merkezi'nde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

 Toplantı öncesi davetliler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında salona ateşleri ölçülerek ve kıyafetlerine dezenfektan sıkılarak alındı.

 Tüm katılımcıların maske taktığı toplantıda, sosyal mesafe kurallarına da dikkat edildi.

Salona giren herkesin ateşleri ölçüldü, kıyafetlerine dezenfektan sıkıldı

 

Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, Büyükelçilerin Ayasofya ziyaretiyle ilgili konuştu: Özgüven mührüdürTürkiye'deki büyükelçiler ve uluslararası kuruluş temsilcileri 86 yıl sonra yeniden ibadete açılan Ayasofya Camii'ni ziyaret etti. Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, büyükelçilerin Ayasofya Camii'ni ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulundu. "Kendilerine Ayasofya Camimizi gezdirirken onların da ne kadar bu manevi havayı memnuniyetle teneffüs ettiğini gözlemledik" diyen Kıran, "Ayasofya'yı ibadete açmak sadece ibadet etme mekanları anlamında bir ihtiyacın giderilmesi yönünde alınan bir karar değil. Ülkemizin dünyaya verdiği, Türk İslam dünyasına verdiği bir özgüven mührüdür" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber