Geri Dön

Son dakika... Bülent Arınç ve eşi koronavirüse yakalandı

Gelen son dakika haberine göre; Bülent Arınç, eşi ile birlikte koronavirüs yakalandığını duyurdu. Arınç açıklamasında, 'Bugün eşim ve benim koronavirüs şüphesiyle hastane ortamında yapılan tetkiklerimiz neticesinde test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik. Sağlık durumumuz şu an hamdolsun iyidir' dedi.

Bülent Arınç son dakika gelişmesini sosyal medya hesabı Twitter'dan duyurdu. Eşiyle birlikte koronavirüse yakalandığını duyuran Arınç şu ifadelere yer verdi;

Bugün eşim ve benim koronavirüs şüphesiyle hastane ortamında yapılan tetkiklerimiz neticesinde test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik. Sağlık durumumuz şu an hamdolsun iyidir. Tedavimiz bu aşamada doktor gözetiminde evde devam edecektir.

Dualarınıza ve iyi dileklerinize ihtiyacımız var. Bizler de bu ve benzeri hastalıklara maruz kalan tüm dostlarımıza ve milletimizin her bir ferdine Rabbimizden acil şifalar dileriz.

Son dakika... Bülent Arınç ve eşi koronavirüse yakalandı

Son dakika... Bülent Arınç ve eşi koronavirüse yakalandı


Giresun'da yürürken sigara içmek yasaklandıGiresun Valiliği koronavirüs tedbirleri kapsamında il genelinde kamuya açık alanlarda bulaş riski oluşturması nedeniyle yürürken sigara içilmesini yasakladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber