Geri Dön
SiyasetSP liderinden Asiltürk’ün sözlerine yorum: İlk defa sizden duyuyorum

SP liderinden Asiltürk’ün sözlerine yorum: İlk defa sizden duyuyorum

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin genel merkezinde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

SP liderinden Asiltürk’ün sözlerine yorum: İlk defa sizden duyuyorum

Tunus’ta yaşanan gelişmeleri takip ettiklerini ifade eden Karamollaoğlu, “Tunus halkının iradesinin adeta askıya alınması bizi endişeye sevk etti. Bir başbakanın görevden alınması, meclisin faaliyetlerinin durdurulması demokrasiye vurulan bir darbe olarak algılanır” ifadelerini kullandı.

CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın sığınmacılarla ilgili açıklamalarına da değinen SP lideri, “İnsanlar keyif için kendi memleketlerini bırakıp başka bir memlekete göç etmezler. Eğer böyle bir mecburiyet doğduysa onlara karşı insanca davranmak bizim için en önemli görevdir” dedi.

Karamollaoğlu, Asiltürk’ün SP’ye yönelik “Bana itaate söz verdiniz” ifadelerinin sorulması üzerine “Ben onu ilk defa sizden duyuyorum. Maalesef bazı çevreler bu konuyu kendilerine göre pompalayıp duruyorlar. Eğer yetmiyorsa uyduruyorlar” diye konuştu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tunceli'de domuz sürüsü kazaya neden olduTunceli'de, domuz sürüsüne çarpmamak için manevra yapan otomobilin sürücüsünün ani fren yapması sonucu 4 araç çarpıştı. Kazada 2 kişi yaralanırken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler