Geri Dön

Türk, Bahçeli’yİ ziyaret edecek

Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında tutuklanan ve sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk’ün, tedavi için Ankara’ya gittiğinde MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret edeceği belirtildi.

Türk, Bahçeli’yİ ziyaret edecek

Tahliyeden sonra Türk’ü aralarında eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Neçirvan Barzani, eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP Grup Başkanvekilleri ve Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu’nun da bulunduğu çok sayıda siyasetçi ve sanatçının telefonla aradığı öğrenildi. Tedavisi için Ankara’ya gitmesi beklenen Ahmet Türk’ün, şartların uygun olması halinde, daha önce kendisinin tahliye edilmesi gerektiği yönünde destekleyici açıklamalarda bulunan MHP lideri Bahçeli’yi ziyaret edeceği ifade edildi.

Corona virüs nedeniyle ten rengi değişen Çinli doktor hayatını kaybettiDünyayı etkisi altına alan corona virüs nedeniyle ten rengi koyulaşan Çinli doktordan acı haber geldi. Çin'de Covid-19 salgının ortaya çıktığı Wuhan kentinde ten rengi değişen doktorun hastalıktan hayatını kaybettiği bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber