Geri Dön

Vural: AKP ve CHP bahane üretiyor

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, “AKP ve CHP terörle ilgili fezlekeleri gündeme almamak için mazeret, bahane üretiyorlar. Ne pazarlığı yapıyorsunuz? ‘Öyle mi böyle mi olsun?’ Yapılacak iş çok net. Teröre karşı gelin hukuku kullanalım, dokunalım. Onlar bizim canlarımızı alıyor, hiç olmazsa biz onlara dokunmanın yolunu açalım. Bunun neyini tartışıyorsunuz? “ dedi.

Vural: AKP ve CHP  bahane üretiyor

Vural, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında Ak Parti ve CHP’ye dokunulmazlıklar konusunda pazartesi yapacakları hamleyi beklemelerini söyledi. Vural, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun “Başbakanlık geçici hocalık baki” dediğini anımsatan Vural, “Kime mesaj veriyor? Herhalde AKP’nin ilk kongresinde kendisinin genel başkanlıktan alınmasına yönelik saray darbesi karşısında, geçici olduğunu itiraf ediyor ya da tam teslimiyeti itiraf ediyor” diye konuştu.

ABD'de sahile yaklaşan köpek balığı sürüsü böyle görüntülendiABD'de Singer Island sahiline yakın mesafede toplanan onlarca siyah uçlu resif köpek balığı görenleri korkuttu. Sahile yaklaşan onlarca köpek balığı sürüsü drone ile görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber