Oynatma Listesi
FUTBOL

Ersun Yanal: "Kazanmaya yakın taraf bizdik"

Spor Toto Süper Ligin 29uncu haftasında Fraport-TAV Antalyaspor ile Kasımpaşa 1-1 berabere kaldı. İki takımın teknik direktörleri, basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi.

Fraport-TAV Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, uzun zamandır kazanmaya yakın oldukları maçları bir şekilde kazanamadıklarına vurgu yaparak, "Bugün de kazanmaya yakın olan taraf bizdik. Yine aynı senaryoyu yaşadık. Bugün kendimize dönük sonuca bakmak lazım. Ofansif gücümüzü kullanmak ve bu konuda cömert olmak lazım. Ofansif anlamda kendimizi eleştirdik. Daha iyi olmamız gerekiyor. Rakibe verdiğimiz üstünlük anındaki atakta golü yedik. İstanbuldaki son maçta da aynıydı. Bunları lehimize çevirmeliyiz dedi.

Bir soru üzerine, takımdaki bütün oyuncuların değerli olduğuna dikkati çeken Yanal, "Futbolcularımızın becerisi bizim için önemli. Hepsinin bizim yanımızda aynı değeri ve özellikleri var. Büyük takım olma konusunda inanılmaz fedakarlık yapıyorlar. Yetenekle birleştiği zaman daha iyi şeyler yapacaklardır diye konuştu.

Yanal, futbolcularının oyun sırasında disiplinden kopmadıklarını, hücum becerisinin kalitesini yükseltmeleri gerektiğini ve bunu da başarabilecek güçle olduklarını sözlerine ekledi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER