Oynatma Listesi
FUTBOL

Galatasaray Başkanı Cengiz: "Pazar günü derbiye gideceğim"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz 1905 Ali Sami Yen Derneği Açılış Töreni'nde konuştu. Derbiye gidip gitmeyeceği sorusunu cevaplayan Cengiz, "Pazar günü inşallah Kadıköy'de olacağım" dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz gündeme dair açıklamalarda bulundu. 1905 Ali Sami Yen Derneği'nin açılış törenine katılan Cengiz Fenerbahçe derbisiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Derbiye gidip gitmeyeceği sorusunu cevaplayan Cengiz, "Pazar günü inşallah Kadıköy'de olacağım" dedi.

Ali Sami Yen 1905 Derneğinin (ASY 1905) Beşiktaş'taki Maçka Residences'te düzenlenen açılış törenine katılan Cengiz, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Dernek açılışıyla ilgili konuşan sarı-kırmızılı kulübün başkanı, "Aynı renge gönül veren insanların bir araya gelip oluşturduğu sinerjinin peşindeyiz. Bir armanın peşinde aynı duygular için bu kuruluşu paylaşıyoruz. Ali Sami Yen 1905 Derneği'mizin Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah değerli arkadaşlarımız Galatasaray'ın dünyanın tepesine olan şampiyonluk yürüyüşüne her zaman destek olacaktır. Bu desteğin sadece manevi değil maddi boyutta da olmasını diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz, Süper Lig'de son 6 maçtan galibiyetle ayrıldıklarını aktararak, Fenerbahçe derbisine ilişkin "Yedi takım da şampiyonluk potasında. Kazanmaya alışkın bir takımız. Bunun sürmesini diliyoruz." diye konuştu.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, Fenerbahçe derbisini izlemek için Ülker Stadı'na gideceğini dile getirdi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER