Oynatma Listesi
FUTBOL

Selahattin: "İnsanda biraz utanma olur"

Süper Lig'de Konyaspor'u 3-0 mağlup eden Fenerbahçe'de Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki açıklamalarda bulundu. Baki, "Adalet istiyoruz diye çığırtkanlık yapıyorlar. Bu artık komedi! Bu camia 2011 yılından beri, bir 2014'te şampiyon oldu. 7 yıldır şampiyonluğu yok. Utanmadan bağırıyor çağırıyor." dedi.

Süper Lig'de Konyaspor'u 3-0 mağlup eden Fenerbahçe'de Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki açıklamalarda bulundu.

"Adalet istiyoruz diye çığırtkanlık yapıyorlar. Bu artık komedi! Bu camia 2011 yılından beri, bir 2014'te şampiyon oldu. 7 yıldır şampiyonluğu yok. Utanmadan bağırıyor çağırıyor. Bağıranlar, Fenerbahçe kurşun yediği zaman güle oynaya direksiyon başına geçenler."

"Bu camianın canına kastedildi. 2 haftadır bu takımın oyuncular sedyeyle, ambulansla stadyumdan çıkıyor. Algıyla Türkiye'de kariyer yapanlar var. Bu lobi faaliyetleri, bu çığırtkanlık kimlere yarıyor, kimlere yaramıyor ortada. Spor kamuoyu buna uyansın."

"Rekabet bir yere kadar. İnsanda biraz utanma olur. Pelkas'a yapılan hareket! Gecenin nakavtı diye boksçuya ekstra bonus verilir. Bir kart yok ya. İnsanda insaf, utanma olur."

"Ligin boyu kısaldı. Bizim her zaman karşımızda olan lobiciler, algıcılar ayaklandı. Biz tüm farklılıklarımızı bir kenara bırakıp kol kola girelim. Yeter ki bölünmeyelim. Bütün eleştirileri yönetime yapın. Bu takımı 12 hafta el bebek, gül bebek maça uğurlayalım."

"Balık baştan kokar. 1 hakem, 1 MHK başkanı değiştirmekle bu işler düzelmez. Medyada, MHK'de, TFF'de 25-30 yıldır çöreklenmiş bir zihniyet var. Acınası bir haldeyiz. Utanması gerekenlerin en çok bağırdığı ve en çok hakları aldığı bir dönemden geçiyoruz. Yazık."

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER