Geri Dön

Aysal'dan G.Saray'a 41 milyon TL!

Galatasaray’ı Adnan Polat dönemindeki gibi kaotik bir ortam daha bekliyor... Ancak yönetim olağan mali genel kurul sonrası paralanacak... Bütçe aşımına konu olan 41 milyon TL eski başkan tarafından yeniden kulübe verilecek.

Aysal'dan G.Saray'a 41 milyon TL!

Galatasaray para arayışında... Hem futbol hem de basketbol şubesi için her ay başında maddi krize giren sarı-kırmızılı kulüpte merakla beklenen tarih ise 28 Mart... Zira o gün yapılacak Olağan Mali Genel Kurul'da hem Ünal Aysal dönemi hem de Duygun Yarsuvat süreci ayrı ayrı ibra oylamasına sunulacak... 2011'de Adnan Polat dönemindeki Mali Genel Kurul gibi kaotik bir ortam daha yaşanacak...

41 MİLYON TL GELECEK

Millet Gazetesi'nin haberine göre; O gün yönetimin umudu ibra oylaması sonrası kulübe gelecek olan para... Zira Ünal Aysal döneminde bütçe aşımı yapılmış ve kulübün krize girmesindeki kapı, ardına kadar açılmıştı. Bütçe aşımına konu olan rakam ise 41 milyon TL. Plan çok basit. Ünal Aysal yönetimi maddi olarak ibra edilmeyecek ve 41 milyon TL'lik bütçe aşım ücreti eski başkanın cebinden kulübün kasasına aktarılacak.

HENÜZ SES YOK...

Ünal Aysal isminin geçtiği her oylama, her süreç öncesi yardım edeceğim vaadiyle camiayı ters köşeye yatırıyor. Kadın basketbol takımına prim sözünde de, tekerlekli basketbol takımına sponsorluk vaadedinde de durum böyleydi. Ancak 28 Mart öncesi Aysal'dan henüz bir vaat gelmedi.

(Millet)

Burak Yılmaz'ın kızından gol sevinci!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber