Geri Dön

Bakan Kasapoğlu’ndan 2022 müjdesi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziantep’te dün başlayan Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Şampiyonlar Ligi’nin açılışını yaptı. Kasapoğlu, "2022 yılı Ekim ayında Ampute Futbol Dünya Şampiyonası’nı Türkiye’de gerçekleştireceğiz. Bunun müjdesini de spor camiamızla paylaşmak istiyorum” diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu’ndan 2022 müjdesi

NEVZAT DİNDAR

Açılışı yaptı
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziantep’te dün başlayan Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Şampiyonlar Ligi’nin açılışını yaptı. Kasapoğlu, “Bugün ülkemizde farklı bölgelerden gelmiş sporcularımız var. Bu şampiyona nedeniyle kendilerine hoş geldin diyor ve tüm takımlara başarılar diliyorum. 2022 yılı Ekim ayında Ampute Futbol Dünya Şampiyonası’nı Türkiye’de gerçekleştireceğiz. Bunun müjdesini de spor camiamızla paylaşmak istiyorum” diye konuştu.

Yatırıma devam
Bakan Kasapoğlu, kentteki ziyaretleri sırasında Gaziantep’te devam eden spor yatırımlarını inceleyeceğini ifade ederek, bu yatırımları da en kısa sürede gençlere armağan etmek istediklerini sözlerine ekledi. Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Başkanı Matheus Vildajk ise organizasyonun eğlenceli ve güzel bir şekilde tamamlanmasını temenni ederek, “Bizimle beraber oldukları için Türk yetkililere teşekkür ediyorum. Güzel bir seremoniyle başladık, umarım aynı güzellikle bitecek” dedi.

Bakan Kasapoğlu’ndan 2022 müjdesi


Bafetimbi Gomis çalışmalarını sürdürüyor
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner