Geri Dön

Beşiktaş'a bomba düştü

Yönetimin önde gelen bir ismi, Quaresma transferi nedeniyle Başkan Fikret Orman’ı topa tuttu, “Taraftardan korktukları için ona ceza bile veremiyorlar. Giderken tesislere küçük abdestini yapan, sağa sola bağıran bu adam mı düzeldi? Hala cici çocuk muamelesi görüyor” diye konuştu.

Beşiktaş'a bomba düştü

Beşiktaşlı üst düzey bir yöneticinin DHA’ya yaptığı, Başkan Fikret Orman ve Ricardo Quaresma’yı hedef alan ağır açıklamalar ortalığı karıştırdı.

Haberde isminin yer almasını istemeyen siyah-beyazlı yönetici, Trabzonspor maçında gördüğü kırmızı kartla tepkileri üzerine çeken Portekizli yıldızın transferi nedeniyle Başkan Orman’ı sert bir dille eleştirdi. Beşiktaşlı yönetim kurulu üyesinin gündeme adeta bomba gibi düşen açıklamaları şöyle:

“Yüzde 100 düzeldi dedikleri Quaresma’nın haline bakın. Taraftardan korktukları için ceza bile veremiyorlar. Giderken tesislere küçük abdestini yapan, sağa-sola bağıran bu adam mı düzeldi? İnsanları bu kadar saf mı görüyorlar? Tüm yabancı oyunculara A4 model araba verdik onlara biniyorlar. Quaresma’ya da bu araç verildi ama kendisi anahtarları yere attı. Hala cici çocuk muamelesi görüyor. Artık yeter olan biteni açıklayacağım. Dzsudzsak’ın transferini bitirmiştik ama Başkan sürekli arayıp, Quaresma’yı alalım diye tutturdu.

Akıllara zarar

Kulüpten gönderilen, görev değişikliği yapılan kim varsa Başkan Orman beni adres gösteriyor. Mete Vardar, Önder Özen bunlardan bir kaçıdır. Başkan, Divan Kurulu’nda stat inşaatı için 837 işçi çalışıyor demiş. O kadar insan orada çalışsa inşaatı göremezsiniz. Bu kadarı da olmaz. Ayrıca kimlere CEO, kimlere yöneticilik sözü verilmiş akıllara zarar.”

Ahmet Nur Çebi: Benimle bir ilgisi yok

Beşiktaşlı yöneticinin, Ricardo Quaresma ile ilgili ifadelerinin, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’nin eski açıklamalarına benzemesi nedeniyle özellikle sosyal medyada Çebi’nin ismi gündeme geldi.

Konuyla ilgili Milliyet’e konuşan Çebi, medyada yer alan açıklamalarla bir ilgisinin bulunmadığını söyledi.

Çebi, “Sürekli Beşiktaş ile ilgili yalan yanlış şeyler yazılıyor. Daha ikinci haftada böylesine haberler bizleri çok üzüyor. Bu açıklamaları kim yaptı bilemiyorum ama ben kesinlikle hiçbir yere ismimin gizli tutulması şartıyla bir açıklama yapmadım. Beşiktaş Yönetim Kurulu’nun toplantılarına da katılıyorum” dedi.

Celta Vigo idmanında Emre Mor ve Okay Yokuşlu arasında eğlenceli anlar...YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber