Geri Dön

Christian Eriksen futbola dönüyor

EURO 2020’de Danimarka-Finlandiya maçında kalbinde sorun yaşayan Christian Eriksen yeşil sahalara dönmeye hazırlanıyor. Danimarkalı orta saha Premier Lig’e gitmeyi hedefliyor.

Christian Eriksen futbola dönüyor

Christian Eriksen yeniden yeşil sahalara dönmeye hazırlanıyor. EURO 2020’de Danimarka-Finlandiya maçında kalbinden yaşadığı sorunla hayati tehlike yaşayan ancak daha sonra sağlığına kavuşan Eriksen antrenmanlarını sıklaştırdı.

Kalbinde yaşadığı sorunun ardından İtalyan kulübü Inter’le yollarını ayıran Danimarkalı orta saha, yeniden güç depoluyor. Premier Lig’e gitmeyi hedefleyen Eriksen, eski kulübü Ajax’ın genç takımıyla idmanlara çıkıyor. Premier Lig’den Brentford’un kadrosuna katmak istediği 30 yaşındaki futbolcu bu transfer sıcak bakıyor.

Şu anda sürekli olarak sağlık testlerinden geçen ve kalp kapakçığıyla ilgili sorunun tekrar etmemesi için doktor kontrolünde olan Eriksen, kendini güçlü hissediyor.

İngiltere ve Hollanda basınında yer alan haberlerde de Premier Lig ekipleri haricinde bazı Championship takımlarının da Eriksen’i istediği belirtildi.

Christian Eriksen futbola dönüyor

Cudi Cup'ın açılış töreni Bakan Kasapoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber