Geri Dön

Eddie Newton: "Real Madrid bile etkilenir"

Süper Lig'de Başakşehir'e 2-0 mağlup olan Trabzonspor'da Teknik direktör Eddie Newton açıklamalarda bulundu.

Eddie Newton: "Real Madrid bile etkilenir"

Süper Lig'de Başakşehir'e 2-0 mağlup olan Trabzonspor'da Teknik direktör Eddie Newton açıklamalarda bulundu.

"4 önemli eksiğimiz vardı. Real Madrid bile olsanız böyle eksiklerle sahaya çıktığınız zaman, ne olursa olsun oyununuz etkilenir. Bugün oyuncularımın gösterdiği mücadeleden memnun değilim."

Eddie Newton: Real Madrid bile etkilenir

"Golün dakikasını tam hatırlamıyorum, gole kadar kötü oyun yoktu, iyi bir oyun ortaya koymuştuk. Golden sonra 5-10 dakikalık sallantılı süreçten sonra da aslında toparlanabildik ama genele baktığınız zaman bugün takımın gösterdiği enerjiden kesinlikle memnun değilim. Bu eksik olan şeylerden bir tanesiydi. Bunu arkadaşlarımızla birlikte antrenmanlarda ve çalışmalarda konuşup, bu problemi mutlaka çözeceğiz" 

Arzuladıkları takımı geri getirme adına çalışmalar yaptıklarını dile getiren Newton, "Abdulkadir Parmak, Ekuban, Flavio, Nwakaeme gibi 4 önemli, anahtar oyuncunuz olmadığı zaman, istediğiniz seviyeye ulaşmanız, istediğiniz futbolu ortaya koymanız pek de mümkün olmaz. Djaniny gibi uzun süre futbol oynamamış bir arkadaşımız var. Onu da aramıza katmaya çalışıyoruz. İstediğimiz seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. Kesinlikle bahane bulmaya çalışmıyorum ancak sizin de bildiğiniz gibi hastalıklarla, sakatlıklara, Covid-19 vakası ile karşılaştık. Dolayısıyla o istediğimiz arzuladığımız takımı geri getirme adına çalışmalar yapıyoruz. Arkadaşlarımızla bu durumu konuşacağız. Tabii ki de o ulaşmak istediğimiz seviyeye en kısa sürede ulaşacağız" ifadelerini kullandı.

 

Trabzonsporlu futbolculardan "Nefes Nefese Futbol"

Fenerbahçe idmanında sohbet koyu! Erol Bulut ve Caner...YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber