Geri Dön

Erol Bulut: "Alanyaspor'la prensipte anlaştık"

Teknik Direktör Erol Bulut, Alanyaspor'la prensipte anlaşmaya vardığını ve 1-2 gün içinde konunun resmiyete döküleceğini açıkladı.

Erol Bulut: "Alanyaspor'la prensipte anlaştık"

Sergen Yalçın'la yolların ayrıldığını açıklayan Alanyaspor'da Erol Bulut dönemi başlıyor.

Geçtiğimiz sezon Yeni Malatyaspor'un başında başarılı işlere imza atan ancak ikinci yarıda takım düşüşe geçtiği için 29. haftada istifa eden Erol Bulut, yeni sezon öncesinde Alanyasporla görüştü ve önümüzdeki günlerde imzayı atacak. Yaşanan süreç öncesinde İHA'ya konuşan Bulut, şu anda Antalya'da ailesiyle birlikte bayram tatilinde olduğunu belirterek, "Alanyaspor yönetimiyle bir görüşme yaptık ve prensipte anlaşmaya vardık. Sadece ufak tefek detaylar kaldı. Bunlar takım içi detaylar. Yönetimle bu konuları görüşüyoruz. Tahminimce 1-2 içinde bu durumu netleştiririz ve resmi açıklamayı da yaparız" ifadelerini kullandı.

Hasan Çavuşoğlu: Erol Bulut ile görüşmelerimiz sürüyor
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, teknik direktörlük görevi için Erol Bulut ile görüşme halinde olduklarını söyledi.
Aytemiz Alanyaspor'da Sergen Yalçın'dan boşalan teknik direktörlük görevi için arayışlar sürüyor. Akdeniz ekibi son olarak Evkur Yeni Malatyaspor'da görev alan Erol Bulut ile görüşmelere devam ediyor. Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulunan başkan Hasan Çavuşoğlu, "Erol Bulut ile görüşmelerimiz sürüyor. Ortak bir noktada buluşmaya çalışıyoruz. Ancak şu an için kesinleşmiş bir durum yok. 24 saat içerisinde olumlu bir sonuca ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.

Gurban Gurbanov,: "Futbolcularım elinden geleni yaptı"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber