Geri Dön

Estudiantes'ten açıklama: ‘Sosa’yı istiyoruz'

Trabzonspor’un sözleşme yenilemek istediği Jose Sosa için Arjantin’den bir açıklama daha geldi. Estudiantes Genel Menajeri Agustin Alayes, “Sosa’yı istiyoruz. Bu transfer bir rüya değil” dedi

ONUR DİNÇER

Trabzonspor’un sezon sonu sözleşmesi bitecek oyuncularıyla ilgili gelişmeler hız kazanırken, bu isimlerle yeniden anlaşma sağlamak için çalışmalar da devam ediyor.

Özellikle Jose Sosa ve Filip Novak’la sözleşme yenilemek isteyen Karadeniz ekibi, bir süre önce başlayan görüşmelerde titizlikle ilerliyor. İki isimle anlaşma zemini arayan bordo-mavili yönetim, resmi imzaların atılması için korona salgınının hafiflemesi ve sınırların açılarak futbolcuların menajerlerinin gelebilmesini bekliyor.

Ancak bu arada hem Sosa hem de Novak ile ilgili transfer iddiaları da eksik olmuyor. Taliplileri bulunan iki futbolcu ile ilgili her gün yeni bir iddia ortaya atılması yönetimin üzerindeki baskıyı artırıyor.

‘O da bizi istiyor’
Son olarak Arjantin’in Estudiantes Kulübü’nden, Jose Sosa transferine yönelik açıklamalar yapıldı. Kulübün genel menajeri Agustin Alayes, eski oyuncularını yeniden kadrolarına katmak istediklerini açıkladı. Alayes, “Sosa’yı takımda görmek istiyoruz. O da dönmek ve yeniden kulübün bir parçası olmak istiyor. Sonuçta Estudiantes onun yaşamında önemli bir yere sahip. Bu transfer bir rüya değil” ifadelerini kullandı.

Estudiantesten açıklama: ‘Sosa’yı istiyoruz

 

Bülent Uygun: "Puanlara ihtiyacımız var"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet