Geri Dön

Fenerbahçe Beko Euroleague'de lideri konuk ediyor! Fenerbahçe Beko-Olimpia Milano maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Fenerbahçe Beko THY Euroleague'de 9. hafta maçında bu akşam Olimpia Milano ile karşı karşıya gelecek. Euroleague'de geride kalan 8 haftada 3 galibiyet ve 5 mağlubiyeti bulunan Fenerbahçe Beko 10. sırada bulunuyor. Peki Fenerbahçe Beko Olimpia Milano maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda?

Fenerbahçe Beko Euroleague'de lideri konuk ediyor! Fenerbahçe Beko-Olimpia Milano maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Fenerbahçe Beko Olimpia Milano maçı için geri sayım devam ediyor. Basketbol'da Avrupa'nın bir numaralı organizasyonu olan THY Euroleague'de 9. hafta maçında temsilcilmiz Fenerbahçe Beko bu akşam Ülker Spor Etkinlik Stadyumu'nda Olimpia Milano'yu konuk edecek. Geride kalan 8 haftada sadece 3 galibiyet alabilen Fenerbahçe Beko parkeden 5 kez mağlup ayrılan taraf oldu. Peki Fenerbahçe Beko Olimpia Milano maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda?

FENERBAHÇE BEKO-OLİMPİA MİLANO MAÇI BU AKŞAM SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Fenerbahçe Beko Olimpia Milano maçı bu akşam saat 20:45'te başlayacak. Mücadele beIN SPORTS 3 HD ekranından yayımlanacak.

OLİMPİA MİLANO LİDERLİK KOLTUĞUNDA!

Fenerbahçe Beko'nun bu akşamki konuğu olan Olimpia Milano THY Euroleague'de geride kalan 8 haftada 7 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Bu akşam Fenerbahçe Beko karşısında kaybetmesi halinde koltuğun yeni sahibi FC Barcelona olacak.

Cudi Cup'ın açılış töreni Bakan Kasapoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber