Geri Dön

‘Fenerbahçe ile görüşüyoruz’

Sarı-lacivertlilerin teknik direktör adaylarından Nenad Bjelica görüşmelerin sürdüğünü belirtti, “Fenerbahçe ile 3 kez görüştüm, şu anda da görüşme aşamasındayız. Henüz anlaşma yok” dedi.

‘Fenerbahçe ile görüşüyoruz’
CELAL UMUT EREN

Fenerbahçe’nin teknik direktör adaylarından Nenad Bjelica, Hırvatistan’da ‘Jutarni’ için geniş bir röportaj verdi. Sarı-lacivertli kulüple 3 kez görüştüklerini ve görüşmelerin sürdüğünü ifade eden 48 yaşındaki Hırvat hoca, henüz biten bir gelişme olmadığını vurguladı.

Fenerbahçe’nin teknik direktör adayı Nenad Bjelica’nın açıklamaları şöyle:

-Fenerbahçe, 30 milyon taraftarı olan Türkiye’nin büyük bir kulübü. Ali Koç ile 3 kez görüştüm. 2’sinde tanışma toplantısı yaptık, son olarak konuştuğumuzda tüm şartları anlattı.

-Fenerbahçe ile henüz bir anlaşmaya varmadık. Çıkan haberlerin yüzde 95’i doğru değil. Ne bir transfer listesi sundum, ne sözleşme yaptım ne de maaş konuştum.

-Ali Koç, Türkiye’nin en güçlü insanlarından biri ve Fenerbahçe de beni isteyen kulüpler arasında en büyüğü. Bu nedenle diğer opsiyonları şu an için kabul etmedim.

-Eğer Fenerbahçe ile anlaşamazsak diğer tekliflere bakarım.

-Fenerbahçe ile görüşme aşamasındayız. Finansal konuları konuşuyoruz. O konuda daha tam net anlaşamadık.

-Transfer konularını konuşmadık. Eğer anlaşma olursa transfer şartlara bağlı olur. Dinamo Zagreb’li oyuncular için bir şey diyemem o nedenle.

‘Fenerbahçe ile görüşüyoruz’

Fenerbahçe'nin Yaşayan Efsanesi : Emre Belözoğlu

Luis Figo'nun kariyerinin son maçını izliyoruz...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber