Geri Dön

Fenerbahçe'de Altay Bayındır ameliyat oldu

Fenerbahçe ve A Milli Takım'ın kalecisi Altay Bayındır, el bileğinde meydana gelen kırık nedeniyle ameliyat oldu.

Fenerbahçe'de Altay Bayındır ameliyat oldu

Dün gerçekleştirilen antreman sırasında el bileğinden sakatlanan ve yapılan tetkikler sonucunda bilek bölgesinde kırık meydana geldiği tespit edilen başarılı file bekçisi Altay Bayındır, ameliyat edildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü, gerçekleştirilen ameliyatın başarılı bir şekilde sonlandırıldığını resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile duyurdu.

İşte Fenerbahçe'den yapılan açıklama:

Antrenmanda yaşadığı sakatlık sonrası el bileği skafoid kemiğinde kırık saptanan kalecimiz Altay Bayındır, bugün Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde ameliyat edildi.

Başarılı bir ameliyat geçiren oyuncumuza geçmiş olsun diliyor, en kısa süre içinde eski sağlığına kavuşup, sahalara dönmesini temenni ediyoruz.

Altay Bayındır'dan ameliyat sonrası ilk açıklama

 Başarılı bir operasyon geçiren milli kaleci, kişisel sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. 23 yaşındaki kaleci fotoğrafın altına ise, "Kırık tespitinden çok takımımla beraber olamayacağımın üzüntüsünü yaşıyorum. Başarılı bir ameliyat geçirdim ve güçlüyüm. En kısa sürede kendime titizlikle dikkat edip sahalarda olacağım. Destekleriniz ve geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim" notunu düştü.

Fenerbahçede Altay Bayındır ameliyat oldu

Beşiktaş maçı öncesi Viviano ve Bertolacci'nin arabada müzik keyfi
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet