Geri Dön

Fenerbahçe'de geleceğe yatırım eli rahatlattı!

Fenerbahçe'de geçen sezon öncesi ise iki büyük plan vardı... Biri şampiyonluk diğeri de gelecek sezonun takımını oluşturmak. Şampiyonluk tek maçta kaçsa da, diğer hedef büyük oranda gerçekleşti.

Fenerbahçe'de geleceğe yatırım eli rahatlattı!

SENAD OK

Fenerbahçe Yönetimi geçen sezon yoğun geçirdiği transfer sezonunun bu dönemde adeta meyvelerini yiyor. Dönemin Sportif Direktörü Emre Belözoğlu yönetiminde yapılan transfer planı kısa vadeli değildi. Hem yaz ayı, hem de devre arası yapılan 20’ye yakın takviye ile bu sezon hatta sonraki sezonun da iskelet kadrosunun oluşturulması amaçlandı. Geçen sezon şampiyonluk yarışını sonuna kadar sürdüren sarı-lacivertliler Sivas maçını kaybederek bu hedefe ulaşamamıştı.
Sezon öncesi ise iki büyük plan vardı... Biri şampiyonluk diğeri de gelecek sezonun takımını oluşturmak. Şampiyonluk tek maçta kaçsa da, diğer hedef büyük oranda gerçekleşti. Sarı-lacivertliler yeni sezon öncesi en az transfere ihtiyaç duyan kulüplerin başında geliyor. Takımın omurgası büyük ölçüde hazır olsa da ortaya kusursuz bir takım çıkarma hedefi için çalışmalar sürüyor.

Fenerbahçede geleceğe yatırım eli rahatlattı


Hakan Keleş: Taraftarımız bize inansın
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner