Geri Dön

Fevzi Tuncay'a Fikret Orman'dan Tam destek

Beşiktaş'ın eski kalecisi Fevzi Tuncay, kulüp başkanı Fikret Orman ile görüştü.

Fevzi Tuncay'a Fikret Orman'dan Tam destek

Beşiktaş'ın eski kalecisi Fevzi Tuncay, kulüp başkanı Fikret Orman ile görüştü.

Boşandığı Eylem Çukuryurt'a 150 bin liralık nafaka ve boşanma tazminatı taksitini ödeyemediğinden hakkında verilen 3 ay hapis cezası nedeniyle tutuklanan ancak tazminatın bir bölümünün ödenmesiyle cezaevinden çıkan Fevzi Tuncay, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile bir araya geldi.

Akaretler'deki kulüp binasında gerçekleştirilen görüşmenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tuncay, sadece Orman ile görüştüğünü söyledi. Fikret Orman'ın, kendisine kulübün kapılarının her zaman açık olduğunu bildirdiğini aktaran Fevzi Tuncay, "Önder beyle görüşmeleri olacak. Ne yapmam gerektiği konusu belli olduktan sonra çalışma hazırlanacak. Bundan sonra nasıl bir şey yapacağımıza bakacağız" dedi.

Her şeyin olumlu geliştiğini kaydeden siyah-beyazlı takımın eski kalecisi, "Sezon başında da görüşmüştüm. Önder Özen ile değil Emrah Bayraktar ile görüşmüştüm. Bu sıkıntılardan dolayı çalışmam mümkün olmamıştı. Şimdi farklı bir durum oluştu" diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşme yapıp yapmadığı konusundaki soruyu Tuncay, "Federasyondan görüştüğüm kimse olmadı. O konuda da beklemedeyim" şeklinde yanıt verdi.

Fevzi Tuncay, Beşiktaş Kulübü'ne 10 yıl aradan sonra geldiğini ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Rıza Çalımbay: "Bu maç bizim için bir final maçı"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet