Geri Dön

Fikret Orman: "Abdullah hocamız hayırlı olsun"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Abdullah Avcı'nın siyah-beyazlı ekibe hayırlı olmasını diledi. Orman, imza ile ilgili olarak "Bugün ya da yarın imzaları atacağız" dedi.

Fikret Orman: "Abdullah hocamız hayırlı olsun"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ankara'da Anadolu Beşiktaşlılar Derneğinin iftar yemeğine katılarak siyah-beyazlı taraftarlarla bir araya geldi. Davetlilerin kandilini kutlayarak konuşmasına başlayan Orman, Abdullah Avcı'nın siyah-beyazlı ekibe hayırlı olmasını diledi.

Abdullah Avcı ile iyi bir sezon geçirmesi temenni eden Fikret Orman, "Yeni bir sezona başlıyoruz. Yeni hocamız da Beşiktaş'a hayırlı olsun. İnşallah hep beraber çok güzel, başarılı bir sezon geçirmeyi nasip etsin. Bu vesileyle önümüzdeki Ramazan Bayramınızı kutluyorum, ailece huzurla mutlulukla geçirin" ifadelerini kullandı.

"Transferle başlayacağız"
Transfer sorularını da yanıtlayan Orman, "Hocamızla daha bugün anlaştık. Şu anda birinci işimiz kendi ekibini kurmak. Ondan sonra kamp organizasyonu sonrasında da transferlere başlayacağız. Şu anda o gidecek, bu kalacak demek için çok erken. Hocanın ve teknik ekibin bir yorum yapması lazım. Bizim epey bir çalışmamız var. İkisini birleştirip, bayram süresince çalışacağız. Hocamız da hayırlı olsun bu arada" diye konuştu.


"3 senelik sözleşme imzalayacağız"
TRT Spor'a konuşan başkan Orman resmi açıklamayı yarın yapacaklarını dile getirdi. Orman, "Abdullah Avcı ile 3 senelik sözleşme imzalayacağız. Bugün ya da yarın imzaları atacağız. Basına açık imza töreni bayramdan sonra olacak"

"Para ile alakalı aşırı talepleri olan bir hoca değil. Talebi biz söyledik. Beşiktaş standartlarında iyi bir kontrat vermeye çalıştık."

"Guardiola, Manchester City'ye kendi ekibiyle gidiyor. Bizde de çağdaş futbolun en önemli temsilcisi Abdullah Avcı. Beşiktaş'taki ekiple birlikte bir ekip kuracak hocamız. Önceden UEFA ile yaptığımız anlaşmadan dolayı sıkıntılarımız vardı, şimdi o yok ama parasal sıkıntılarımız var. Geçen seneden oluşan bir omurgamız var ama istemediğimiz, benim de istemediğim oyuncularla yollar ayrılacak"

"Arda Turan'ı transfer etme niyetimiz yok"
"Arda Turan'ı transfer etme gibi niyetimiz yok. Edin Visca ise çok kıymetli bir futbolcu. Eminim Başakşehir'in beklentileri vardır. Bizim de o beklentileri karşılayabilecek durumumuz yok."

Paige Spiranac günün vuruşunu paylaştı!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber